content-type: text/html;charset=windows-1255
הכרויות לאנשים איכותיים
לחץ כדי לחזור לאתר
         הכרויות חינם           הכרויות ופנאי            אתרי הכרויות          פעילויות לפנויים פנויות          הכרויות סקס                  הכרויות בפייסבוק                  הכרויות 50 פלוס                  לצאת לדייט                 

נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
כתיבה אירוטית
 כל הפורומים : כתיבה אירוטית
נושא נושא: יומנה של דתייה.... שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
חתולה
מנהל/ת הפורום
מנהל/ת הפורום

הצטרף / הצטרפה: 31 December 2008
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 04 April 2011 בשעה 21:16 | IP רשוּם צטט את חתולה

להיות מדריכה בבני עקיבא. כן , זה היה החלום שלי כבר מגיל 8.

אני זוכרת איך היינו יושבות סביב המדריכה שלנו, במעגל, בכל שבת לאחר תפילת מנחה. בחולצות לבנות ובעניבה הכחולה של התנועה, מקשיבות בהערצה לסיפורים שלה, מחקות את תנועותיה, את דיבורה ואפילו את התסרוקת שלה.  חיכיתי להיות גם אני מדריכה. מי היה מאמין שהחלום הזה יטלטל את חיי בסערה....

אני מיכל, דתיה בת 18 וחצי,גרה בהתנחלות קטנה לא רחוק מירושלים ומתנדבת בשירות לאומי באחד מבתי החולים במרכז הארץ. לפני כשנתיים הגשמתי את החלום שלי ולהיות מדריכה בבני עקיבא.

בלילה שלפני הפעולה הראשונה שהעברתי, לא עצמתי עין מרוב התרגשות, איך יהיה, מה יהיה, איך יגיבו החניכים והחניכות שלי, עברתי על החומר פעם אחר פעם, אבל כלום לא הכין אותי לאריק.

הוא היה שם כשנכנסתי ,אריק, המדריך הקודם שלהם, שבה רק לראות שהכל בסדר ושאני משתלטת על החברה הסוררים. לא ראיתי אותו מעולם לפני כן, למרות שמדי פעם שמעתי את השם שלו עולה בכל מיני שיחות בנות....

העיניים שלו היפנטו אותי, ירוקות עמוקות, רכות.הוא חייך אלייך חיוך רחב שנכנסתי "ברוכה הבאה" קרא אליי ואני נמסתי. מעולם לא הרגשתי כך, וזה היה כמו אגרוף בבטן.לא הייתי מסוגלת לדבר, הסמקתי כולי, והרגשתי כאילו פניי עולות בלהבות.הנהנתי לעברו, וניסיתי לחייך.

כל הפעולה לא הצלחתי  להתרכז, הכל התערבב לי,לא ידעתי איך להגיב למה שקרה לי כי זה בחיים לא קרה לי. הפעולה נגמרה, כל החניכים והחניכות התפזרו בהמון רעש והמולה, ורק אז הרמתי את העיניים וראיתי אותו מביט בי ומחייך.

הוא עמד שם גבוה, שזוף, מתולתל , עם כיפה סרוגה שנופלת הצידה, ציציות בחוץ, וסנדלי שורש.

"היית מצויינת" הוא אמר

"לי זה הרגיש גרוע למדי"  עניתי לו בגמגום קל

"הפעם הראשונה שלי היתה הרבה יותר גרועה, הכנת כבר את החומר לפעילות הבאה?" הוא התיישב לצידי, ואני עצרתי את נשימתי.

התחלנו  לדבר, הקרח לאט לאט הפשיר, הוא סיפר לי על לימודיו בישיבה, אני על החברות מהאולפנה, היה מין קליק נעים כזה, אבל לא העזתי לחשוב על שום דבר. נזכרתי ששמעתי פעם מחברות  שהוא בכלל לא בעניין, והוא עכשיו רק רוצה להשקיע את כל כולו בלימודים.

חזרתי לחדר באולפנה, כולי נרגשת ונרעשת, בלילה לא הצלחתי להרדם,שותפתי לחדר כבר ישנה לה בשלווה, נכנסתי למיטה, ניסיתי לקרוא קצת לקראת המבחן בהלכה בשבוע הבא, אבל כל הזמן ראיתי אותו מול העיניים.סגרתי את הספר, עצמתי עיניים וניסיתי להרדם.זה לא עזר. הוא הופיע לי מול העיניים, נזכרתי בעיניו המדהימות, בחיוכו הרחב, בזרועות החסונות, ופתאום דימיינתי אותו שוכב כאן לידי, נוגע בי, מלטף אותי.הזדעזעתי מהמחשבה על המגע האסור, אבל לא הצלחתי להפסיק לדמיין אותו מנשק אותי כמו בסרטים, נשיקה ארוכה,נעימה, וידיו מלטפות את גופי.

ואז זה קרה לי...הרגשתי כאילו פרפר ענק מרחף מעליי, מסתובב סביבי ונוחת לי על הבטן...התחושה היתה נעימה ומעקצצת כאחת, וגל חום נעים שטף אותי. תוך שניות מצאתי את עצמי עם היד מתחת לתחתונים, מופתעת לגלות את אצבעותיי טובעות בתוך עצמי, רטובה, חמימה ומגורה כמו שלא הייתי מעולם. התחושה היתה חלומית, הלב דפק במהירות, עצמתי את עיניי, ודימיינתי את אריק רוכן מעליי, מחייך ונוגע....אני מצמידה את פניו לשלי, שפתייו נפתחות לקראתי בנשיקה עדינה, רכה, לשונו מגששת את דרכה אל תוך פי,  ולשוני פוגשת את שלו, לריקוד צמוד רטוב.

ידיי מלטפות את תלתליו, מושכת אותו אליי, כל הגוף שלי מתפוצץ מתשוקה אליו, הנשיקה לא נגמרת, רגע אחד היא פראית וחייתית, ורגע אחד היא רגועה, עדינה,מגששת...

מרגישה את ידיו מלטפות את פניי, את הלחיים הבוערות שלי, את הצוואר שלי, את תנוכי האוזניים, מעביר יד מהססת על החולצה, מלטף את שדיי דרך החולצה, ואני נמסה, מתה כבר להרגיש את כף ידו החמה על שדיי...הוא מביט בי  כשואל,קצת מהסס, קצת מתבייש, לא יודע כמה רחוק הוא יכול להסחף...אני פותחת כפתור בחולצה..ועוד כפתור....נצמדת אליו...כולי תשוקה....מעולם לא נגעו בי...לעולם לא חשבתי שזה יהיה כזה מדהים.

החולצה שלי מתעופפת מהר מאוד לקצה החדר, ואני בחזייה לבנה פשוטה, מקללת את עצמי שלא לבשתי להיום את החזייה השחורה שכ"כ מחמיאה לי. אני מרגישה את ידו הרותחת מונחת על הבטן שלי, אני זורקת את ראשי אחורה, ושפתיו יורדות אל צווארי, מנשק בנשיקות רכות וקטנות. זה מדליק אצלי הר געש בבטן ואני מרגישה איך הלבה זורמת לה בין רגליי. אני תופסת בפניו ומחזירה אותו אליי לנשיקה רטובה ומלאת לשון, חסרת כל רסן, פרועה כמו שלא הייתי מימיי. אני פותחת את כפתורי חולצתו במהירות, ומבלי להסיר את שפתיי משלו, אני מורידה ממנו את החולצה, את הציצית, נוגעת בחזה שלו, מוצק, פלומה רכה של שיער מכסה אותו, מלטפת את פטמותיו, הוא נאנק, ונצמד אליי חזק...אני מרגישה אותו מבעד למכנסיים, לא יכולה להתאפק, שולחת יד ומניחה אותה בין רגליו, מרגישה אותו...ארוך...קשה...רוצה להתפרץ החוצה....

ידו של אריק  נשלחת אל מאחורי גבי, מגששת, מנסה לשחרר לי את החזייה, מסתבך..מגמגם משהו על פעם ראשונה...אני מחייכת אליו, נושקת לו קלות ומסירה את החזייה בין רגע. אריק עומד מולי, מביט בהם, לא נוגע, עיניו נעוצות בחזה שלי, שדיים עגולות, בהירות, נשיות, פטמות קטנות וחמודות. "את כל כך יפה" הוא אומר לי, אני לוקחת את ידו ומניחה אותה על השד השמאלי, ידו עוטפת ברכות, אצבעותיו נוגעות בפטמה בסקרנות וביראה.

הוא רוכן מעליי, לוקח את הפטמה בפיו, יונק אותי בעדינות, אני מרגישה אותה מתעוררת בין שפתיו, אני מתאפקת לא לצרוח..לא להתפוצץ....עוצמת עיניים, מתמכרת להנאה.הוא עובר מפטמה אחת לשנייה, מלקק..יונק...מוצץ בתאווה, הלשון מרפרפת בין השדיים, הוא מניח את ראשו בין שדיי ואני מחככת את הפטמות בלחיו, בשפתיו.

הוא עוטף אותי חזק בין זרועותיו, חוזר לנשק אותי בשפתיים,בצוואר,מאחורי האוזן, בעורף, בכתפיים, בשדיים.

אני שולחת יד בחזרה אל בין רגליו, פותחת את הכפתור, קצת מסתבכת עם הריצרץ, אבל בסוף מצליחה לשחרר אותו מהמכנסיים, משאירה אותו בתחתון בוקסר שלא משאיר הרבה מקום לדימיון....

אני נשכבת לצידו, מניחה יד על הבטן שלו, מלטפת אותה, מתעכבת קצת בפופיק, ויורדת מטה אל הגומי של התחתון.הסקרנות משחררת אותי מכל מעצור, אני מגלגלת ממנו את התחתונים, לאט לאט, מסתכלת מקרוב באיברו שנגלה לעיני זקוף ויפהפה. קודם מגלה את כיפת המשי העדינה ,בוהקת, מסקרנת, ממשיכה לגלג מטה את תחתוניו, תמיד חששתי מהרגע בו אצטרך לגעת בזה, אבל כל המחשבות התאדו, וכל מה שרציתי זה לאחוז בו, להרגיש אותו בין ידי, בין שפתיי, בתוכי.

אצבעותיי ליטפו אותו לאורכו, מלמעלה ועד למטה, מעבירה קצה צפורן, אריק גונח קלות, אני לא מצליחה להתאפק, לוקחת אותו בין שפתיי.הכיפה נמסה לי על הלשון, טועמת אותו, מרגישה אותו חם, אצבעותיי חופנות לו את הביצים, ממששת, מגששת, חוקרת, סקרנית, לא שולטת בעצמי מרוב תשוקה, ממשיכה עם האצבעות אל בין ישבניו, והוא לא מתאפק...הוא הופך אותי במהירות, עכשיו הוא מעליי, ידיו מרימות את החצאית שלי מעלה, חושף את ירכיי העסיסיות, אני מורידה במהירות את החצאית, נשארת לבושה בתחתון שחור. אריק יורד אל כפות רגליי, מנשק אותן לאט, אני מצטמררת....לוקח כל אצבע ואצבע בפיו ,מנשק, מוצץ אותן, עולה לאט מעלה, אל הברכיים, מרגישה את הבל פיו החם על ירכיי, לא מתאפקת, וסוגרת את ירכיי על ראשו, מתחככת במהירות בפניו, גונחת ומתנשפת.

אריק משחרר בעדינות את ראשו מבין רגליי...לשונו מלקקת את ירכי, מבחוץ פנימה,מסיט את קצה התחתון הצידה, הוא עוצר, מסתכל, מביט מהופנט בשפתי הנפוחות מגירוי והנוצצות מרטיבותי. הוא מעביר אצבע על השפתיים, אני דוחקת את עצמי לקראתו, ואצבעו שוקעת בתוכי, כמו בתוך אוקיאנוס של תשוקה. אני עוצמת עיניים, מתענגת, מגרגרת...שפתיו מתקרבות אל בין רגליי, והשניות שלוקח ללשונו להגיע לתוכי נראות לי כמו נצח. לשונו מעבירה ליקוק עדין ורך על שפתיי הנפתחות לקראתו בהזמנה, אני עוזרת לו, אצבעותיי מפשקות את השפתיים, לשונו מלקקת בעדינות שמטריפה אותי, בא לי להרגיש אותו חזק, מהר, כואב, והוא בעדינות שלו מחרפן לי את הצורה.

בלי ששמתי לב בכלל אני מוצאת את עצמי ללא תחתונים, ראשו בין רגליי, אצבעותיי אוחזקות חזק בתלתליו , דוחפת את פניו עמוק פנימה לתוכי.

לשונו משוטטת בתוכי, לא מפספס מילימטר, מבפנים ומבחוץ..., מרגישה אותו בתוכי, אפו מתחכך לי בדגדגן ואני משתוללת, מזיעה, גונחת, מעורפלת, כמו בחלום...

גלים של חום מציפים את כל גופי, אני מלטפת את עצמי, את שדיי, את בטני, את ראשו של אריק בין רגליי...אני מרגישה את ההתפוצצות קרבה, עד היום רק קראתי על זה, מעולם לא ידעתי למה לחכות ולצפות, מרגישה כמו על רכבת הרים דוהרת...ואז גופי מתקמר , הנשימה נעצרת ,ואני מרגישה את כל הגוף שלי מתפוצץ לרסיסים...ובצרחה ענקית אני גומרת לראשונה בחיי...

מתעוררת מהחלום...אני באולפנה..אוף הכל היה רק חלום, אני שולחת יד ונוגעת..כולי רטובה....

רק אז אני רואה אותה, את אורית, שותפתי לחדר, מסתכלת עליי ממיטתה בקצה החדר...מחייכת....

המשך יבוא....

חזרה לתחילת העמוד הראה חתולה's פרופיל חפש הודעות אחרות של חתולה

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה