הכרויות לאנשים איכותיים
לחץ כדי לחזור לאתר
         פו"פנאי - הכרויות חינם                 אתרי הכרויות          פעילויות לפנויים פנויות          הכרויות דיסקרטיות                  הכרויות לדתיים                  לצאת לדייט                 

נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
בדיחות והומור
 כל הפורומים : בדיחות והומור
נושא נושא: אחת הטובות.... שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
ישי-מנהל האתר
מנהל/ת הפורום
מנהל/ת הפורום

הצטרף / הצטרפה: 01 October 2003
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 13 April 2009 בשעה 00:21 | IP רשוּם צטט את ישי-מנהל האתר

טיסת נוסעים הנמצאת מעל הים התיכון משדרת הודעת "מצוקה"

"מדבר קברניט טיסה 174 של סוריה איירלאנס, איבדנו מנוע אחד ואנחנו מבקשים רשות לנחות בכל שדה תעופה במזרח התיכון לא כולל ישראל"

- אין כל תשובה-

"מדבר שוב קברניט טיסה 174 של סוריה איירלאנס, איבדנו זה עתה גם את המנוע השני ואני מבקש רשות לנחות בכל שדה תעופה פנוי במזרח התיכון , לא כולל ישראל".

- אין כל תשובה-

" מדבר שוב קברניט טיסה 174 של סוריה איירלאנס, אנחנו נואשים, איבדנו זה עתה גם את המנוע השלישי, אני מבקש דחוף, רשות נחיתה בכל שדה תעופה במזרח התיכון לא כולל ישראל".

- עדיין אין כל תשובה –

לבסוף הקברניט התפרץ לרשת האלחוטית: "מדבר הקפטן של טיסה 174 של סוריה איירלאנס, אנחנו טסים עם מנוע אחד בלבד והוא עומד להישרף כל רגע,

אם לא ימצא לנו מיד מקום לנחות, אנחנו נתרסק, אני מבקש רשות נחיתה בכל שדה תעופה במזרח התיכון אפילו בישראל".

לאחר מספר שניות נשמע בתא הטייס " שלום לקברניט טיסה 174 של סוריה איירלאנס, מדברים ממגדל הפיקוח של שדה התעופה בן גוריון, אנחנו רוצים לעזור!"

עונה הקברניט הסורי : " אללה הוא רחמן, בבקשה תן לי הוראות!"

מגדל הפיקוח: האם אתה יודע עברית?

הקברניט הסורי : לא!

מגדל הפיקוח: או. קיי, אז בבקשה תחזור אחרי   

" יתגדל ויתקדש שמי רבה...."

חזרה לתחילת העמוד הראה ישי-מנהל האתר's פרופיל חפש הודעות אחרות של ישי-מנהל האתר

מצחיקולה

סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 02 January 2009
נשלח בתאריך: 15 April 2009 בשעה 09:45 | IP רשוּם צטט את מצחיקולה

מוסיפה עוד כמה משלי:

1.אישה אחת באמצע וויכוח עם בעלה, אמרה לו : חבל שבכלל התחתנו, היה עדיף כבר אם הייתי מתחתנת אפילו עם השטן ! אז הבעל ענה לה : אבל את לא יכולה, בגלל שנישואים בין קרובי משפחה אסורים.
2.סבא ישב עם הנכד שלו וקרא לו סיפור לפני השינה, הוא ספר לו את בראשית ומקריא : בראשית ברא אלוקים את השמיים ואת הארץ והארץ הייתה.. הילד מפסיק אותו ושואל : אבל סבא, מי ברא את חוץ לארץ ?

3.פסיכיאטר בבית משוגעים שואל את אחד החולים, ממתי הוא חושב שהוא תרנגולת, אז עונה לו המשוגע : עוד כשהייתי אפרוח..

4.שאלו את המדענים בארה"ב למה זה שלא העלו עדיין אף אישה על הירח, והם ענו : בגלל שאין צורך שהוא יהיה נקי.
חזרה לתחילת העמוד הראה מצחיקולה's פרופיל חפש הודעות אחרות של מצחיקולה

מצחיקולה

סמל אישי

נשלח בתאריך: 15 April 2009 בשעה 09:48 | IP רשוּם צטט את מצחיקולה

יהודי אחד נכנס לבנק בניו יורק, ופנה לפקיד המלווה בריבית . הוא אמר לפקיד שהוא טס לישראל מטעמים עסקיים, והוא צריך ללוות 5000$. הפקיד אמר לו שהבנק צריך פיקדון, כדי לתת לו הלוואה. האיש היהודי נתן לו מפתחות לפרארי חדשה שחנתה ברחוב מול הבנק. הפקיד הסכים לקחת את הפרארי כפיקדון להלוואה. מנהל הבנק וכל הפקידים צחקו על האיש היהודי שהשתמש בפרארי שעולה 250,000$ כפיקדון להלוואה של 5,000$. הפועל של הבנק החנה את הפרארי בחניה התת-קרקעית של הבנק. כעבור שבועיים, האיש היהודי חזר, החזיר את חוב ה-5,000$, ובנוסף רי בית של 15.41$. הפקיד פנה ליהודי: "אדוני, אנחנו מאוד שמחנו לעשות איתך עסקים, והעסקה איתך עבדה נהדר, אך אנו קצת תמוהים. בזמן שהיית בישראל, ביררנו עליך פרטים, וגילינו שאתה מולטי-מיליונר. מה שמפליא הוא- למה שמולטי מיליונר יצטרך הלוואה של 5,000$ מהבנק?
האיש היהודי ענה בחיוך:" באיזה מקום אחר בניו יורק סיטי, אני יכול להחנות את הפרארי שלי, לשבועיים, במחיר כה סמלי של 15.41$, ולצפות שהיא תהיה שם כשאחזור?"

זה קרה באוטובוס שנסע מבני-ברק לירושלים והיה מלא בתלמידי ישיבה חרדים.
בתחנה האחרונה בבני-ברק עלתה בחורה בלבוש "מאד לא צנוע"

והתיישבה במקום היחיד שהיה פנוי: ליד בחור ישיבה.
הבחור לא איבד את עשתונותיו, הוציא מיד מתיקו תפוח והגיש אותו לבחורה.
היא היתה מופתעת מאד ושאלה אותו מדוע הוא נותן לה תפוח.
השיב הבחור: "מכיוון שעד שחווה אימנו לא אכלה מן הפרי, היא לא ידעה שהיא עירומה!"

חלף שבוע והגיע שוב בוקר יום ראשון .

באותו אוטובוס ובאותה תחנה עלתה אותה בחורה. הפעם היתה לבושה "כמו שצריך".

היא התיישבה ליד אותו בחור חרדי ולאחר כמה רגעים הגישה לו תפוח.
שאל הבחור הנדהם: "למה?"
ענתה הצעירה: "כי עד שאדם הראשון לא אכל מן הפרי,

הוא לא ידע שהוא צריך לעבוד כדי להתקיים."

מצחיקולה

סמל אישי

נשלח בתאריך: 27 April 2009 בשעה 13:26 | IP רשוּם צטט את מצחיקולה

1.בחורה אחת חוזרת לבעלה המרוקאי ושואלת אותו : אתה אוהב אותי ? אז הוא עונה לה : כן, מאמי,אני מאד אוהב אותך.. אז היא אומרת לו : הימרתי בבורסה בסוד והפסדתי את הבית שלנו את האוטו ואת כל הכסף שלנו, אבל אתה עדיין תאהב אותי, נכון ? אז הוא ענה לה : בטח שאני אוהב, אני אפילו אתגעגע !

2.רוסי מתיישב ליד מרוקאי בנסיעה מירושלים לחיפה, אחרי כמה דקות מוציא הרוסי גיטרה ומתחיל לנגן ולשיר ברוסית, המרוקאי אומר לו : מה אתה עושה ?! אז הרוסי ענה לו : עכשיו חזרות, חיפה הופעה. המרוקאי מבקש ממנו שיפסיק והרוסי מפסיק, אחרי כמה דקות עוד פעם מוציא הרוסי את הגיטרה ועוד פעם המרוקאי שואל אותו מה הוא עושה והוא ענה לו שזה חזרות בשביל ההופעה בחיפה, אחרי כמה דקות שהרוסי מנגן פתאום פותח המרוקאי את הרוכסן במכנסיים, שולף את הזין שלו ומתחיל להביא ביד, הרוסי נבהל ושאל אותו : מה אתה עושה ? אז המרוקאי ענה לו : עכשיו חזרות בחיפה אני מזיין אותך !

3.רופא מתקשר לביתו של פרסי, הפרסי עונה ושואל במה מדובר, אומר לו הרופא שלאחר שעשו לאשתו בדיקות, התגלה שיש לה מחלה תורשתית, ושיש לעשות לה ניתוח יקר ביותר, אז הפרסי חשב, התעצבן ואמר להם, אם זה מחלה תורשתית אז תשלחו את החשבון להורים שלה !

4.פולניה מבוגרת נכנסת בטעות למקלחות של גברים ורואה כושי מולה,ערום כולו, היא נבהלת ומתחילה לצעוק, אז הכושי אומר לה, אין לך מה להיכנס לפאניקה, אני מחזיק אותו !

מצחיקולה

סמל אישי

נשלח בתאריך: 27 April 2009 בשעה 13:27 | IP רשוּם צטט את מצחיקולה

1.נוצרי מוסלמי ומרוקאי נכנסים לירושלים בפעם הראשונה שלושתם הולכים להתפלל באותו המקום, לפתע שומע הנוצרי קול.. אני רוח רפאים בעלת עין אחת ! הוא מפחד, ובורח משם, המוסלמי מתפלל ובעודו מתפלל שומע קול רועם : אני רוח רפאים בעלת עין אחחחת !!! הוא קם תופס תרגליים שלו ובורח כל עוד נפשו בו, המרוקאי מתפלל בינתיים ופתאום הוא שומע קול באמצע התפילה : אני רוח רפאים בעלת עין אחת !!! אז המרוקאי צועק : וואלה אם לא תסתמי תפה אני עוד רגע מוציא לך גם ת'שניה !!

2.זקן אחד נכנס לתוך רכבת כולו קרוע מצחוק, בקושי נושם מתיישב ליד איזה מבוגר ואומר לו, אתה חייב לשמוע בדיחה על כורדים, זה משהו חזק, בחיים שלך לא שמעת משהו כל כך מצחיק, עונה לו המבוגר, אבל אני כורדי, אז אומר לו הזקן, אין בעיה, אז אני אספר אותה לאט.

3.ישו עולה לשמיים לאחר שצלבו אותו, והוא מטייל שם הרבה זמן, ואחרי כמה שנים הוא פתאום רואה אדם זקן עם זקן ארוך לבן, הוא ניגש לאותו אדם שנראה לו מוכר, ואומר לו, תגיד, אתה היית נגר במקצוע שלך ? הזקן אמר לו : כן, למה ? ישו המשיך לשול ושאל : היה לך בן שהוא לא בדיוק שלך ? הזקן הנרגש, קם ורץ לעבר ישו, ישו רץ לכיוונו וצעק לו : אבאאא ! והזקן חיבק אותו ואמר : פינוקיו !!

4.כורדי אחד מגיע ליועץ נישואין ומספר לו שיש לו בעיות בבית עם האישה, שהיא מתלוננת שהוא מתעייף כל הזמן באמצע הסקס, אז היועץ נישואין אמר לו : תרוץ כל יום 5 ק"מ ונדבר עוד חודש. עובר חודש והכורדי מצלצל ליועץ הנישואין, היועץ שואל אותו : נו, איך העניינים עכשיו בבית, אה ? אז הכורדי ענה לו : מאיפה אני יודע ? אני כבר 150 ק"מ מהבית שלי.

טיל4
מנהל/ת הפורום
מנהל/ת הפורום
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 11 July 2006
מדינה: Israel
נשלח בתאריך: 20 February 2010 בשעה 16:44 | IP רשוּם צטט את טיל4

תייר אמריקאי מסייר בלונדון, כשלפתע הוא מרגיש צורך עז להשתין.. מחפש, מחפש - ולא מוצא שירותים.

בלית ברירה, נכנס האמריקאי לסמטה, נעמד בפינה נסתרת ליד חומה גבוהה ומתחיל לפתוח את הרוכסן.

בטרם החל להשתין, מרגיש התייר טפיחה קלה על כתפו . הוא מסתובב, ולפניו עומד שוטר בריטי מדוגם .

סלח לי, אדוני - אומר השוטר הבריטי - אסור להשתין במקום ציבורי . . .

האמריקאי מתנצל , אומר שאין לו ברירה - לא יכול להתאפק, ולא מוצא שירותים.

אעזור לך - אומר השוטר - בוא אחרי. הוא מוביל את התייר לשער קטן בחומה, ומראה לו את הדרך פנימה .

התייר נכנס , ועיניו נעתקות מחוריהן: הוא עומד בגן מקסים ומטופח, מלא מדשאות , פרחים, שיחים ועצים.
פה ושם ניצבים פסלים ובריכות נוי , ובעומק הגן - עומד בנין מפואר.

השוטר מצביע על אחד העצים ואומר לתייר: אין בעיה, אתה יכול להשתין כאן ..

התייר משתין, נושם לרווחה ושואל את השוטר : תגיד, זה מה שאתם קוראים לו " האדיבות הבריטית "?

לא - עונה השוטר - אנו קוראים לזה השגרירות הצרפתית .

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה