הכרויות לאנשים איכותיים
לחץ כדי לחזור לאתר
         פו"פנאי - הכרויות חינם                 אתרי הכרויות          פעילויות לפנויים פנויות          הכרויות דיסקרטיות                  הכרויות לדתיים                  לצאת לדייט                 

נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
בדיחות והומור
 כל הפורומים : בדיחות והומור
נושא נושא: אשכול בדיחות גזעניות שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
ישי-מנהל האתר
מנהל/ת הפורום
מנהל/ת הפורום

הצטרף / הצטרפה: 01 October 2003
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 01 December 2008 בשעה 13:18 | IP רשוּם צטט את ישי-מנהל האתר

סיני אחד נכנס לפאב, בא לבארמן השחור ואומר לו "תביא לי וויסקי יא כושון!"
הכושי נעלב ואומר לו "למה אתה מתנהג ככה? היה נעים לך אם אני הייתי בא ומעליב אותך ככה?"
-"לא היה מזיז לי!", ענה לו הסיני
-"אוקיי, אז בוא נתחלף ונבדוק", אמר הכושי
הסיני נכנס מאחורי הבאר והכושי ניגש כמו לקוח, ואמר: "תביא לי בירה יא מלוכסן"
אז הסיני ענה לו "לך תזדיין אנחנו לא מגישים לכושונים!

איך קוראים לכומר כושי?
Holy sh*t

תינוק לבן בן חודשיים עולה אל אלוהים ואלוהים שואל אותו:גיהנום או גן עדן. התינוק מסתכל על אלוהים ומתחיל לצעוק: מה גיהנום או גן עדן, אני סך הכל בן חודשיים עודלו עשיתי כלום עם החיים שלי. אלוהים נוקשה וחוזר גיהנום או גן עדן. הילד אומר לו מה נו וותר לי רק פעם אחת
אז אלוהים אומר: נו טוב קח כנפיים. התינוק שואל מה מלאך. ואלוהים אומר לו כן מלאך

תינוק לבן בן חודש עולה אל אלוהים ואלוהים שואל אותו:גיהנום או גן עדן. התינוק מסתכל על אלוהים ומתחיל לצעוק: מה גיהנום או גן עדן, אני סך הכל בן חודשיים עודלו עשיתי כלום עם החיים שלי. אלוהים נוקשה וחוזר גיהנום או גן עדן. הילד אומר לו מה נו וותר לי רק פעם אחת

תינוק לבן בן שבועיים עולה אל אלוהים ואלוהים שואל אותו:גיהנום או גן עדן. התינוק מסתכל על אלוהים ומתחיל לצעוק: מה גיהנום או גן עדן, אני סך הכל בן חודשיים עודלו עשיתי כלום עם החיים שלי. אלוהים נוקשה וחוזר גיהנום או גן עדן. הילד אומר לו מה נו וותר לי רק פעם אחת

תינוק שחור בן שבוע עולה אל אלוהים ואלוהים שואל אותו:גיהנום או גן עדן. התינוק מסתכל על אלוהים ומתחיל לצעוק: מה גיהנום או גן עדן, אני סך הכל בן חודשיים עודלו עשיתי כלום עם החיים שלי. אלוהים נוקשה וחוזר גיהנום או גן עדן. הילד אומר לו מה נו וותר לי רק פעם אחת
אז אלוהים אומר: נו טוב קח כנפיים. התינוק שואל מה מלאך. ואלוהים אומר לו לא עטלף

יהודי הולך ליד הירקון..פתאום רואה ילד בן 10 שותה מהמים....
צועק לו "ילד ילד! אל תשתה! זה רעיל!"
אז הילד עושה לו "שו האד'ה?"
אז היהודי אומר לו "עזוב...לא חשוב..."

חזרה לתחילת העמוד הראה ישי-מנהל האתר's פרופיל חפש הודעות אחרות של ישי-מנהל האתר

ישי-מנהל האתר
מנהל/ת הפורום
מנהל/ת הפורום

הצטרף / הצטרפה: 01 October 2003
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 01 December 2008 בשעה 13:22 | IP רשוּם צטט את ישי-מנהל האתר

ערבי הולך לבקר באוניברסיטה...
פתאום רואה עוד ערבי...
רץ אליו..מחבק אותו ואומר "יא אני לא מאמין! עוד ערבי באוניברסיטה! אתה פה הרבה זמן?"
אז הוא עונה לו "לא...נשאר לי לסיים לסייד ת'קומה הראשונה ואני חוזר לכפר..."

חייל במחסום רואה את אחמד מתקרב צועק לו "אחמד!" אחמד עונה "כן משה?" ומשה מחזיר "יא בן זונה!" אחמד הולך הביתה עצבני.
יום אחרי זה שוב אחמד הולך לכוון המחסום צועק לו החייל "אחמד!" -"כן משה?" -"יא בן זונה!" ואחמד שוב חוזר עצבני. אשתו רואה אותו כולו עצבים שואל מה קרה והוא מספר לה, אז היא אומרת לו "יא דביל, פעם הבאה אתה רואה אותו תקרא לו וכשהוא אומר לך "מה?" תגיד לו יא בן זונה!". יום אחרי זה אחמד בא מכוון אחר כדי שמשה לא יראה אותו וקורא לו "משה!" משה עונה "מי זה?" ואחמד עונה "זה אחמד!" -"אה! יא בן זונה!"

שלושה אמריקאים - כושי מקסיקאני ולבן - הולכים ברחוב. פתאום קופץ אליהם ג'יני, ומעניק להם 3 משאלות. בשם ההגינו כל אחד מקבל משאלה אחת. הכושי אומר "אני רוצה שכל אחיי השחורים באמריקה יחזרו לחיות בשלום באפריקה שלנו ונשים קץ לשעבוד הלבן!" מיד נעלם הכושי ומוצא עצמו באפריקה.
המקסיקני אומר "אני רוצה שכל אחיי המקסיקנים והדרום אמריקאיים שעובדים בארה"ב בתנאים איומים יחזור לארצות מולדתם ויחיו שם בכבוד!" מיד נעלם המקסיקני ומוצא עצמו שמח וטוב לב במקסיקו.
נשאר רק הלבן. הוא שואל את הג'יני "רגע, אז אין יותר כושים בארה"ב?"
"לא."
"ואין יותר היספאנים?"
"לא."
"טוב....אז תביא לי קולה"

חזרה לתחילת העמוד הראה ישי-מנהל האתר's פרופיל חפש הודעות אחרות של ישי-מנהל האתר

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה