הכרויות לאנשים איכותיים
לחץ כדי לחזור לאתר
         פו"פנאי - הכרויות חינם                 אתרי הכרויות          פעילויות לפנויים פנויות          הכרויות דיסקרטיות                  הכרויות לדתיים                  לצאת לדייט                 

נושאים פעיליםנושאים פעילים  הצגת רשימה של חברי הפורוםרשימת משתמשים  חיפוש בפורוםחיפוש  עזרהעזרה
  הרשמההרשמה  התחברותהתחברות
פו"פ ועד בכלל
 כל הפורומים : פו"פ ועד בכלל
נושא נושא: אורגזמה גברית שליחת תגובהשליחת נושא חדש
כותב
הודעה << נושא קודם | נושא הבא >>
תפוח פולני

הצטרף / הצטרפה: 02 February 2008
משתמש: מנותק/ת
נשלח בתאריך: 18 April 2008 בשעה 01:49 | IP רשוּם צטט את תפוח פולני

כל אישה חולמת על מאהב שתשוקתו כה חזקה וגופו כל כך חזק שביכולתו להתמיד ולהתמיד ולהתמיד.

כל גבר מעוניין להיות מסוגל למלא אחר ציפיות אלו. הוא רוצה להיות מסוגל לקיים משגל מהנה לאורך זמן ממושך ולכל אורך הזמן שבת זוגו תגיע לאורגזמה אחר אורגזמה. זה אכן נשמע פנטאסטי, אך האם זה מציאותי?

אתה עומד ללמוד את סודות המא"ג (מולטי אורגזמה גברית). עם תום קריאת הספר ובצוע התרגולות, ישנו הבנותיך את מיצוי יכולותיך המיניות לבלי הכר. תלמד כיצד להמשיך את מעשי האהבה לאורך זמן ממושך כל עוד בת זוגך מעוניינת.  גברים ילמדו כיצד לשלוט בבקרה מלאה בגופם. הם ילמדו כיצד לחוות אורגזמות מלאות, חזקות מבלי לאבד את זקפתם, וכיצד לחוות מא"ג פעמיים, שלוש, או אף יותר פעמים – ממש כמו אישה.

אני יודעת כי זה עלול להיות קשה להאמין. קשה לדמיין שישנן תעצומות מיניות כאלה אצל כל אחד. אולי זה אפשרי אצל צעיר בגיל עשרים עם יכולות אנרגטיות בלתי נדלות, או איזה יוגי עם יכולות בלתי מובנות. או אולי בעיצומה של פרשית אהבים לוהטת במיוחד, אם שפר עליך מזלך, אבל לא עבור האדם הממוצע. לא, לרוב גברים הרגילים, המצויידים באברי מין נורמאליים, קיום יחסי מין כל הלילה מתי שברצונם, ללא תלות במשך זמן מאז נישואיהם, או בהתחשב בגילם, נחשב הדבר כפנטאזיה בלבד.

היום, הכל עומד להשתנות, היום, כל הפנטאזיות הללו עומדות להתגשם.

בספר זה, אני עומדת ללמד את הגברים כיצד לגלות ולהנות ממיניותם בדרך שמעולם לא נראתה להם כאפשרית. אוכיח לכם שמא"ג אינה רק קטע מסיפור רומנטי הזוי פרי דמיונו של סופר רומנים אלא מציאות מוחשית וברת השגה ביותר.

הנכם עומדים לגלות כיצד גבר מולטי אורגזמי מציע לבת זוגו רמת עונג והגשמה מינית הרבה יותר חזקים בהרבה יותר ממה שאי פעם קיויתם.

היכולת לשלוט באברכם, במצב זקור כל הלילה, אינה עוד נחלתם הבלעדית של "מאסטר" מהמזרח הרחוק.

ישנם גברים רבים שלמדו לשלוט בזיקפתם בצורה שלא תיאמן.  גברים אלו יכולים לחוות אורגזמות רבות (שתיים שלוש או אף יותר אם ברצונם) ללא אבדן הזיקפה.

הם מסוגלים ל"שגע" את בת זוגם שעה אחר שעה, לילה אחר לילה. הם עושים זאת ממש בשעה זו ויתמידו בכך גם לאחר שתלך לישון ותירדם.

גברים אלו אינם סופרמנים סקסואליים. הם בני אדם רגילים, נורמלים וממוצעים למדי. חלקם צעיר, חלקם מבוגר, כמה מהם גבוהים, נמוכים, רזים בעלי משקל עודף, חלקם ביישנים וחלקם אף קרחים. לחלק מהם אבר מין גדול, חלקם בורכו באחד קטן יותר, לאחדים הוא עבה ואצל אחרים דק. חלק מהם עושה אהבה פעם בשבוע, אחרים כמעט כל יום. הדבר היחיד המשותף להם הוא תשוקתם לענג את בת זוגם ואת עצמם והמשמעת בה נקטו כדי לשלוט בטכניקה פשוטה.

אני מכירה מעל מאתיים גברים כאלה באופן אישי. הם אינם חברים או מאהבים, אך הם גברים שלמדו את סודות המא"ג  והשליטה בכוחותיהם באמצעות סדנאות וטיפולים בקליניקות בהן עבדתי. במשך עשר שנים, היתה לי ההזדמנות לחנוך ולאמן למעלה ממאה מהגברים הללו, אחד לאחד, מהתחלה עד לגמר. היתר הם גברים שהייתי מעורבת חלקית באימונם במהלך עבודתי המקצועית בקליניקה.

מה שאני מנסה לומר הוא, מבלי להשמע מאיימת או מרתיעה, הוא שראיתי במהלך עבודתי גברים רבים ההופכים למולטי אורגזמיים ושולטים היטב בכוחם וזיקפתם.  ודבר חשוב נוסף עליך להבין בטרם תמשיך בקריאת הספר: מעולם לא פגשתי אדם נמרץ המעוניין להגיע לשליטה שלא הצליח בכך. מעולם לא. אני יודעת היטב כי כל גבר הקורא ספר זה ומתרגל כמוסבר את התרגילים יכול לשלוט בטכניקה.

אם את אישה הקוראת ספר זה, המון הפתעות ותענוגות בלתי רגילים ממתינות לך. אם את בוחרת לשתף פעולה עם הגבר שלך במהלך הלימוד שלו או בתור תומכת משקיפה מהצד, הבנתך את פרוש האינטימיות שלך במחיצת גבר, עומדת להיות מוגדרת מחדש לנצח.

אם הנך גבר הקורא ספר זה, אתה עומד להכנס למערכת יחסים חדשה, מערכת חדשה ונעימה עם אבר המין שלך. אתה עומד להיות שונה לעולם לא תהיה שוב אותו אדם. הרווחים יהיו בלתי מוגבלים עבורך. עבור בת זוגתך, ועבור מערכת היחסים שלכם. בעת סיום הספר הזה, והשלמת התרגילים הפשוטים, תשתנה לבלי הכר. אחרי המא"ג הראשונה שלך, לא תאמין למה המתנת זמן כה רב, אבל האמון שלך בעצמך ובכוחך ובכוח המיניות שלך יתבסס ויפרח.

מה עושה אותי למומחית גדולה כל כך?

אני מבינה באבר המין הגברי הרבה יותר מרוב הגברים.  זהו תפקידי. זהו עיסוקי ועבודתי. אני עוסקת בתראפיה מינית. אני גם סרוגייט לשעבר. אישה סרוגייט הינה אישה המלמדת גברים כיצד לשלוט ולשפר את ביצועיהם המיניים וכיצד להנות ממיניותם.

כדי להיות סרוגייט עלי להכיר ולהבין גברים, להבין גם את אברי המין שלהם. האמת היא שעלי להבין באברי מין גבריים הרבה יותר משרוב הגברים עצמם מבינים. כמובן, גבר טיפוסי יודע מה הוא אוהב ומה הוא אינו אוהב. הוא מכיר  בכוחו, ובחולשותיו. הוא אפילו יכול לפעמים להיות מודע מרצון לחששותיו ולמה שהוא מאמין שהן מגבלותיו. אבל ממקום מושבי, המודעות הזו די מוגבלת. כשאת עובדת עם מאות גברים, את רואה דברים שאין סיכוי שאף לא גבר אחד רואה בעצמו. קל להבחין בגבר הרואה את האור בקצה המנהרה בשל מגבלותיו. כן ניתן להבחין בשונות בין גברים, ובנחיצות ללמוד מהתנסות של גברים אחרים.

אני יודעת מה גבר מסוגל לעשות ואני יודעת מה אישה מצפה. עשיתי את לימוד התשוקה המינית האנושית לפרוייקט חיי.

אני יודעת מה ניתן לצפות מגבר ממוצע, והאמינו לי ניתן לצפות להרבה יותר ממה שאתם מדמיינים.

אני יודעת מה אישה מצפה כי אני לא רק עוסקת בתראפיה מינית, אני גם אישה. אני יודעת היטב מה מרגישה אישה כשהיא מבלה במיטה עם אהובה. במישור המקצועי האזנתי למספר רב מאוד של נשים המספרות על חוויותיהן המיניות. אבל לא פחות מעניינות היו השעות הרבות בהן דיברתי  עם חבריהן של אותן נשים אודות מין, תוך שהם מגלים מה הם אוהבים ומה אינם אוהבים.

גם אישה האוהבת גבר אהבה עמוקה, עלולה להרגיש תסכול עמוק ואכזבה מביצועיו הלא מספקים של אהובה. למרבה הצער נשים רבות מתייחסות למין בהרבה הקרבה ופשרות. מעט מידי מהן מגיעות באופן קבוע למין מספק כפי שהן חולמות עליו. מעטות יותר עוד מאמינות בכלל שזה אפשרי בכלל. זהו החלק של החדשות הרעות. החדשות הטובות הן שזה הולך להשתנות לגמרי.

אם הנך אישה המצפה ליותר סיפוק מבן זוגך וליותר הבנה עצמית שלך, אני עומדת ללמד אותך ואת בן זוגך כל מה שנחוץ להבין,  הכל אודות המא"ג. אם הנך גבר הקורא ספר זה, אבקשך לראות בי כמאמנת האישית שלך. מי שתלמד אותך את הטכניקות והתרגילים הנחוצים לשנות כל מה שאי פעם חלמת והאמנת אודות הסקס.

אפשר לשוחח?

זוכר את ה"שיחה החשובה" שהיתה לך עם אביך בהיותך צעיר אודות המין? איך אפשר לשכוח בכלל? זה היה קרוב לודאי אחד הרגעים המביכים ביותר בילדותך, נכון? בטוחה אני שהוא התאמץ ככל יכולתו, אבל היו שם הרבה חללים אותם נאלצת למלא בעצמך. טוב, אז הגיעה השעה לעוד שיחה אחת. בשיחה זו אתה ואני נשוחח על מין... כן ממש נשוחח. אם יש לך בת זוג עליה להאזין כמוך. כשמדובר בסקס להרבה אנשים יש הרבה מה ללמוד כי פשוט הם אינם יודעים.

איני מדברת אודות מין מובן מאליו, אני מדברת על רוב הדברים הקריטיים המונעים מרוב בני האדם הנאה מושלמת מחיי מין מספקים.

אנא אל תיעלב. אני מודעת לעובדה שהנך יודע הרבה אודות סקס. כל אחד יודע, אם מרצון או בלעדיו. אחרי הכל זהו נושא שאי אפשר להתעלם מקיומו בעידן המודרני. הפעל את מקלט הטלביזיה, או האזן לרדיו, פתח ספר, צפה בסרט, עיין בחוברת או גלוש באינטרנט... מה אתה רואה? מין וסקס ועוד מין וסקס. מתוכניות בעלות רייטנג גבוה ל"מלרוז פלייס" מ"עובדה" עד לסרטים בהזמנה אישית אנחנו מצויים במצב של ספיגה תמידית. אנחנו מקבלים תשדורות מלמדות, לצערנו לא תמיד המסרים הם חינוכיים וטובים.

הידיעה הרבה אודות סקס אינה בהכרח מלווה בהגשמה מלאה של סקס טוב. הידיעה אודות סקס אינה משנה תמיד את מה שמתרחש בחדר המיטות. בלי תלות במה שלמדת, קראת, ראית סקס עדיין יכול להיות מיסתורי מאוד. אף אחד לא אוהב להמצא במצב לא בטוח בקשר לדבר כל כך חשוב כמו סקס, אבל לאמיתו של דבר לעיתים מזומנות נדמה לרבים כי כל אחד אחר בעולם עושה אהבה יותר בתכיפות ובאופן יוצא מן הכלל יותר נפלא. לפעמים נדמה כי החינוך המיני שקבלנו בעצם לא עשה את המצופה.

זה הזמן לשנות כל זאת ולמלא את הפערים והחללים שנוצרו במשך הזמן אחת ולתמיד. לא ידועה לי נקודת זמן טובה מזו להתחיל ללמוד אודות המא"ג שתשנה לך כל מה שידעת אודות סקס. לאמיתו של דבר היא תשנה אצלך הכל, נקודה. הלימוד ישנה אצלך כי הוא שינה אצלי ואצל גברים ונשים רבים איתם עבדתי. אני בטוחה כי זה יעבוד גם אצלך.

שני גברים שינו את תודעתי והבנתי את המיניות הגברית והמא"ג. איזה שינוי! לעולם לא אשכח כמה סקפטית הייתי בפעם הראשונה כששמעתי אודות המא"ג בשנת 1980. זה היה במהלך שבוע שני של אימון בסיס לתפקיד סרוגייט מיני במרכז הפסיכותראפי של ריסקין-בנקר בקליפורניה.

תראפיה מינית היא תחום התמחות חשוב במרכז של ריסקין-בנקר, וחלק חשוב בעבודה התיראפיה  שלהם משלבת סרוגייט, גברים ונשים. התברר כי שנים סרוגייט גברים שעבדו שם במרכז היו בעלי יכולת מא"ג. בהזדמנויות מסוימות ניצלו יכולות אלה במהלך הטיפולים שהעניקו למטופליהם הנשים.

אילו לא הכרתי אישית את שני הגברים הללו, יתכן ולא הייתי מאמינה שקימות יכולות מא"ג. כן הכרתי את המולטי אורגזמה הנשית, אבל גברים? כיצד תהינה להם מולטי אורגזמות? היו לי מליוני שאלות שדרשו תשובות. רק בהאזיני לתיאוריהם של הגברים הללו, בפרטי פרטים, הבינותי כי כל ידיעותי אודות מיניות הגבר  עומדות להשתנות מהקצה אל הקצה ובאופן קבוע.

בסיום האימון שלי, היו בידי כל ההוכחות הדרושות לי על קיומה של המא"ג. מאז לא חדלתי עם עמיתי למקצוע ולקוחותי לשכלל ולשפר את הטכניקות שכל גבר או זוג יכולים להתאמן בהם בנוחיות בביתם.

היום אני עומדת לחלוק את המידע  והטכניקות איתכם. מדוע? כי איכפת לי וחשובים לי מערכות יחסים ומיניות. אנחנו חייבים לסגל לעצמנו סקס טוב בכל מערכת יחסים.

סקס טוב מביא לקרבה טובה יותר בין בני זוג.  סקס מחזק את האינטימיות וממצק את הקשר. סקס טוב יכול אף לחולל מהפך ולהציל נישואין. אין מה להסתיר ולהחביא – להיפך, עלינו לעשות כל שלאל ידינו למען חיזוק הקשרים המיניים שלנו.

האם גם אתה מוכן לשינוי?

האם האפשרויות של חיי מין מהנים הן החדשות שהמתנת להם, או שמא זה נשמע טוב מידי מלהיות אמיתי? לרבים המא"ג נתפסת כדבר הגיוני למדי, אבל אחרים, היא עשויה להתפס כדבר לא טבעי, אולי חלילה לא אפשרי כלל.

אם הנך חש מעט סקפטי או שלא בנוח זה טבעי לגמרי. זה מעט מנוכר להווכח כי איננו יודעים פרטי מידע כה חשובים בנוגע למיניותנו. אך כמו שכל מטפל מיני יאמר לך אנחנו לומדים יותר ויותר אודות מיניותנו ככל שהקדמה והטכנולוגיה מאפשרים ללמוד אודות גופנו ויכולותינו המיניות. המידע הזה יכול בהתחלה להרתיע אך בהמשך מתברר כי אלו הן החדשות הטובות להן ציפינו כולנו.

לכן הירגע והשתדל להיות "פתוח" ככל האפשר. האמן לי, גם אם ישנם כעת ספקות בלבך, הם לא ישארו לזמן רב. אני כאן לא כדי ללמדך תיאוריה, אלא כדי לספק את הסחורה. בשעה שתסיים את הספר ותשלים את התרגילים, אני בטוחה שכבר תאמין, עם כל ההוכחות הדרושות לך בידיך. ממש.

האם הבחנתי בחיוך על פניך?

כולי תקווה כי אכן כבר גרמתי לך לחייך, או אולי אף לצחוק.

כולנו זקוקים למעט צחוק באשר לסקס, ואני מאמינה בהומור כאמצעי ללימוד סקס. אך אל תבינני שלא כהלכה, איני קומיקאית. אני בעלת תואר Ph.D. בפסיכולוגיה ואני מתייחסת לסקס בצורה רצינית ביותר, כך שאתה לא צריך.

אני אוהבת סקס ואני מאמינה בסקס. אני סבורה כי זהו אחד הדברים הנפלאים ביותר שיכולים לקרות בין איש לאישה. אני סבורה כי תרומת הסקס לזוגיות היא עצומה ובלתי נתנת למדידה. אך אני גם חושבת שעלינו לאפשר לעצמנו גם לצחוק אודות סקס ובמהלכו. הנה השורה התחתונה: אני מאמינה כי סקס יכול וצריך להיות קליל, נפלא וכיפי לכל אחד. כמו ללכת לדיסני-לנד לחוות אלפי סוגי ריגושים שונים, המון אוכל, זיקוקי די-נור בחצות, אפילו יותר כיף מכך כי לא צריכים לעמוד בתורים, האין זה נשמע לך טוב?

מדוע הינך קורא ספר זה?

אם הנך אישה הקוראת ספר זה, ודאי שיש לך כמה סיבות טובות. בגלל שאת אוהבת את בן זוגך, כי את רוצה לספק לו במיטה עינוגים רבים ככל האפשר. את רוצה אותו כמאהב הכי טוב שהוא יכול להיות, ולא רק בכדי לספק את צרכיך הפיזיים אלא גם למען עצמו. את רוצה שגם הוא יחוש נפלא הכי טוב עם עצמו, את רוצה לומר לו כי הוא מאהב נפלא ורוצה שהוא יחוש שכך זה באמת.

אבל יש לך גם מספר סיבות אנוכיות, פרטיות, לרצות גבר עם מא"ג. אולי בשל התיסכול הנובע מהעובדה שרוב האורגזמות שלך אם לא כולן מושגות רק במין אוראלי או באמצעות גירוי הדגדגן ללא חדירה.

אולי את מעוניינת לדעת שבן זוגך מחזיק זיקפה לאורך זמן ממושך דיו כדי לספק לך את כל הגירוי הנחוץ להגיע לאורגזמה בחדירה. או אולי, גם אם את מרוצה מאיכויות האורגזמות שלך, ברצונך רק להאריך את משך מעשה האהבה? אולי את מוצאת את העיסוק הזה כל כך מהנה שברצונך רק להאריך את משכו. אין פסול בכך שאת רוצה לעשות את האהבה שלך יותר ויותר מהנה. יותר מידי נשים מתפשרות על פחות ממש שהן באמת צריכות ורוצות, ואני ממש מרוצה שאת לא נמנית עליהן.

אם הנך גבר הקורא ספר זה, אני יודעת שאכפת לך ואתה משתדל לענג את בת זוגך במיטה, והנך רגיש לצרכיה המיניים. אתה רוצה שהיא תסופק ותגשים הכל וזה נפלא. אילו לא היית כזה לא היית מתעניין במה שיש לי לומר. יתכן ואתה מסוגל למין טוב ומהנה לאורך זמן והנך קורא בספר כדי להעצים את הנאותיך במין או הנך מתעניין במציאת דרכים נוספות לביטוי מיניותך. אולי אתה להוט לדעת עוד על אפשרויותיך לשמר זיקפה או למצות הנאה רבה יותר בתגובותיך המיניות. יתכן ואתה מנסה לגלות מחדש את המא"ג שחווית פעם בצעירותך, או אולי אתה רק סקרן.

מה שיהיו סיבותיך, אתה עומד לגלות את היתרונות של גבר בעל מא"ג ומה ההשפעה של יכולתך להשיג מא"ג. לא רק גופך עומד להרגיש בשינוי. גם תחושתך והרגשתך את עצמך עומדים להשתנות כמו מה שאתה עומד להיות מסוגל להציע לאישה.

כאשר גבר חש חושות טובות עם מיניותו, הוא מרגיש בטחון עצמי רב יותר. בטחון עצמי גבוה מתלווה לכל תחומי החיים ביחד עם מיניות טובה. בטחון עצמי גבוה זה דבר טוב.

ארבעה סוגי גברים טיפוסיים הרוצים ללמוד מא"ג. את דניאל הכרת במבוא לספר. כעת ברצוני להציג בפניכם ארבעה גברים נוספים: פרד, דוד, ג`וש ומארק. לכל אחד מהם יתברר בהמשך, סיבה טובה אחרת ללמוד אודות המא"ג וכל סיבה טובה בפני עצמה. יתכן ותכיר כמה מהסיבות והמחשבות שלך בסיפוריהם. לדעתי לכל גבר יש לפחות דבר אחד משותף עם ארבעת הגברים האלה.

סיפורו של פרד:

לפרד היה תמיד קל לבטא את מיניותו. הוא נשוי בפעם השניה ולו ולאישתו ז`אניס, חיי מין פעילים.  בשל חשיבות הסקס לפרד, הוא מעוניין להתמיד במצב זה. כיום פרד וז`אניס אוהבים כמעט בכל לילה וגם בהרבה בקרים. לדברי פרד זוהי שגרה כמו לצחצח שיניים, פעולה שעושים מספר מסוים של פעמים במשך היום במרווחי זמן מוגדרים. אך פרד מודאג מזמן ההתאוששות בין אורגזמה אחת לזיקפה הבאה ההולך ומתארך. או לדברי פרד, "אני מתקשה להעמיד אותו בפעם השניה באותו יום". פרד מתעניין בדרכים וטכניקות שיאפשרו לו זמן ממושך ואיכותי רב יותר בפעילות מינית עם אישתו. ז`אניס חושבת שזהו רעיון טוב ביותר.

סיפורו של דוד:

לדוד יש סיבה שונה במיוחד לרצות ללמוד אודות המא"ג.  דוד חושש כי הוא מתקשה להחזיק את זקפתו זמן ממושך דיו כדי לספק את אישתו דבי, והוא חושש כי היא כבר לא מרוצה במיטה כפי שהיתה רוצה להיות.

מתברר כי ככל שדוד משתדל ומתאמץ הוא יכול להחזיק את זיקפתו לא יותר מכחמש דקות. הוא צוחק לכינוי "קוויקי" אבל סבור שיש להקדיש לענין רצינות ותשומת לב. הוא מוכן לנסות כל דבר שיגרום לדבי אורגזמה, אבל יודע כי מה שדבי זקוקה הוא משגל ממושך יותר.

למעשה, לא היתה לדוד שליטה אמיתית בזיקפתו, מהיום בו החלו הוא ודבי בקיום יחסי מין דוד הרגיש תשוקה עזה לאחר אורגזמה שלו לזקוף אבר בשנית ואכן היה מסוגל לעשות זאת כעבור עשר עד חמש עשרה דקות. בפעם השניה, הוא הצליח לעכב את האורגזמה שלו ואת השפיכה ובכך לאפשר לו לספק את דבי ולאפשר לה הגעה לאורגזמה. אולם, כעבור זמן, אבד דוד את יכולתו זו, וזו הפכה לבעיה עבור דבי.

דבי מסכימה. דוד קרא בעבר מספר ספרים שהבטיחו להפוך למאהב מעולה על ידי לימוד הנקודות בגוף האישה בהן עליו לגעת.  אבל כשניסה אותן על דבי, זה לא ממש עזר. הספרים פשוט לא סיפקו את הרקע הפילוסופי שמאחורי הטכניקה ודוד מצא את עצמו "עובד" על גופה של דבי במקום להמצא באקט מהנה.

נגיעות הן דבר נעים, ומין אוראלי הוא נפלא, אבל דבי זקוקה למשגל כדי להנות. לדבי נחוצים אותם מעשי האהבה כדי להיות מסופקת, לעיתים היא מתחילה להרגיש מרוגשת או אז דוד כבר שופך. בידיעה מראש שכך עומדים להיות פני הדברים, דבי מתחילה להרגיש מעט לא נוח כבר בתחילת המשגל. היא מוצאת את עצמה יותר ויותר עסוקה בשפיכה הצפויה של דוד ופחות בהנאותיה שלה. היא אוהבת את דוד, ואינה רוצה לפגוע ברגשותיו, לכן היא מתנשפת וגונחת ומזייפת אורגזמה. אבל זה כבר לא אותו הדבר, דבי יודעת זאת. הגרוע מכל – גם דוד יודע.

דבי וגם דוד רוצים את אותו הדבר: סקס חושני ומספק, כזה שנמשך זמן. הם רוצים להרגיש בנוחיות בינם לבין עצמם וגם זה עם זו. דוד מאוד רוצה להחזיק מעמד יותר זמן כדי לאפשר לאישתו לחוות אורגזמה במהלך המשגל. בחושבו על עשיית אהבה איתה, זה נמשך שעות.

מדוע זה לא קורה במציאות? בעת שימוש בטכניקת המא"ג זה קורה.

סיפורם של ג`וש ומארק:

למארק יש סיבות נוספות ללמוד מא"ג. עדיין בצעירותו, מארק צריך עוד למצוא לו בת זוג יציבה, ויש לו חרדה באשר לביצועיו איתה כשתימצא. הוא רוצה ללמוד כל מה שיוכל אודות הסקס כדי שיחוש בטחון שבבוא הזמן, ידע ויתפקד כמצופה ממנו.

ג`וש הוא רק מעט יותר מבוגר ממארק, אך מחשיב את עצמו כבעל ניסיון מיני. הוא סבור שהוא מאהב טוב ומסוגל לעשות אהבה מספיק זמן עד לסיפוק בת זוגו. אבל את ג`וש מעסיקה בעיה אחרת: ג`וש עסוק כל הזמן במניעה ועצירת השפיכה שלו כדי להספיק לענג את בת זוגו, עד כדי מניעת העינוג שלו עצמו.

עד לא לאחרונה, האמינו הגברים הללו בדבר אחד: "אתה הופך להיות מאהב טוב כל עוד אתה יודע לנגן בגופה של האישה כמו בכינור".

אלא שכל זאת כבר השתנה, היום כל ארבעת הגברים הללו נרגשים לקראת כל משגל זאת משלמדו כי יש סוד נוסף  המאפשר להם לספק את בנות זוגם ובכל זאת למצות את ההנאה הפרטית שלהם ובהנאה רבה ביותר.        

מה איתך? האם גם אתה מאסת כבר בשיעורי הנגינה בכינור הללו?

ואם את אישה, עוד לא עייפת מלהיות כלי מיתר? האם את מוכנה כבר ללמוד לעשות את השינוי בחיי המין שלך? אני סבורה שכן. אני בטוחה שאת מוכנה לכך כבר מזמן.

אז היכן אנחנו מתחילים? מנסיוני אני יודעת כי בטרם הגבר לומד להגיע למא"ג עליו ללמוד תחילה יותר אודות עצמו. באופן ספציפי יותר, עליו לפתח הבנה עמוקה יותר ומתוחכמת, עליו ללמוד להכיר את נושאו העיקרי של הספר הזה, אבר המין שלו. עם הענין הזה במחשבה, זה הזמן להפוך דף ולתת מבט חדש בחבר ישן.

בטרם אנו מתקדמים, עלי לשוחח איתך אודות הפין שלך. מאז ומתמיד, עסקו גברים בלימוד סודותיו והכרת מבנה גופה של האישה, אבל לא טרחו הרבה ללמוד להכיר את גופם שלהם. הגבר הטיפוסי מוכן לבזבז את כל שמן התאורה של הלילה על לימוד האנטומיה הנשית על בוריה. הוא מוכן בשימחה להדליק פנס ולחפש את צפונות נקודת ה"ג`י", כתמי השיזוף או כל נקודת משען שתעשה אותו מאהב טוב יותר, בעוד הוא אינו מתמצא כל כך באביזריו שלו.

יש בזה מגרעת אחת בלבד: אתה לא תוכל להיות בעל מא"ג אם אינך מכיר היטב את פינך.

פין הוא דבר מאוד יקר מכדי ל"בזבז" האם אתה מכיר את פינך? האם אתה גאה בו? או שמא גאוותך מהולה ברגשות מבוכה, בושה, או ספק? אל תחוש ברע אם כך אמנם המצב. האמת ניתנת להיאמר כי נדיר הוא הגבר המסופק במה שחנן אותו הטבע. מסתבר כי בכל הנוגע לאבריהם המוצענים, נוטים הגברים לחוש באופן קיצוני תחושות של רגישות יתר, פגיעות  ומודעות עצמית גבוהה.

אנחנו חייבים לשנות מצב זה. מדוע? כי גישה חיובית אודות גופך הפרטי, עומדת לבצע את השינוי הקיצוני הדרוש ביחסך ליכולותיך המיניות. על כל גבר לדעת את עובדת היסוד הבאה: הסוד להפוך למאהב מעולה טמון לא בגופה של האישה אלא בתוך גופך שלך. כל גבר יכול להפוך למאהב מעולה אם ישכיל להפנים את השליטה באבר מינו. ככלל טוב לו לדעת כי אבר המין שבין הרגליים נשלט על ידי אבר אחר הנמצא בין האזניים.

לכן אם ברצונך להיות וירטואוז מיני, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לשלוט בפינך שליטה מוחלטת. כל השאר יגיע במהירות. התעלמות מכוחו של הפין שלך הינה בזבוז המשאב הכי חשוב שלך, וזה חבל.

האם לא עייפת מסקס עם זרים?

אתה מכיר את הפין שלך כל חייך. אתה מכיר אותו הרבה יותר מכפי שאתה מכיר את בת זוגך, מנהלך בעבודה, החבר הטוב ביותר שלך, או כלבך האהוב. עם זאת, במשך כל הזמן שאתם ביחד, אינך מכיר אותו ממש. גם אם לעיתים קרובות אתה נוהג לתת בו מבט ארוך, הפוטנציאל האמיתי הגלום בו, נבצר מידיעתך.

מתי היתה הפעם האחרונה בה ביליתם זמן איכות יחד, אתה ואברך? מתי לאחרונה שוחחתם שיחה אמיתית מלב אל לב? אני מניחה שהיית אז בגיל אחת עשרה או שתים עשרה.

סיכויים טובים הם שאז התרשמת לטובה מהאביזר שלך. לא היה לכם הרבה זמן לבלות יחד במשך היום ולהכיר זה את זה כראוי. אבל ברגע שהתחלת לחוש ריגושים מהאברים שהחלו לשנות צורה בגופך, החלה הסקרנות לדעוך. כבר מצאת לך מה מרגש אותך נמצאה הנוסחה שעבדה תמיד ואיתה נישארת בודאי וזה מה שיש.

גם אם היה לך פיתוי לנסות דברים חדשים במהלך השנים, בודאי רבו האכזבות מההצלחות. בהעדר מידע חיוני מחד, ובעודף המידע המוטה מאידך, יכול היה לקרות רק דבר אחד, אבדן ענין. חיית בצל כה מעט מידע, עשית ככל שיכולת, השלמת עם אברך וכפית על עצמך מערכת יחסים שמשרתת אותך עד עצם היום הזה.

כן, בודאי ניסית מידי פעם דבר מה חדש, עם החלפת בת זוג או בעת שיעמום מוגזם, אבל סביר להניח כי עשר, עשרים או אף חמישים שנה לאחר מכן, אתה עוד עושה את אותם הדברים שעשית אז בגיל העשרה שלך.

אבל כבר אינך בן שתים עשרה, אתה התבגרת וכך גם גופך. צרכיך השתנו, וכעת יש לך שותפה, לה גם צרכים. האם אינך חושב שהגיעה העת לפתח הבנה בוגרת יותר של הפין שלך? האם לא הגיעה העת להרחיב את התפיסה הריגשית הנאיבית של בן שתיים עשרה ולהדלק שוב על הפוטנציאל הגברי האמיתי שלך?

האם יש לפין שלך נשמה משלו? בפרק הזה אני עומדת ללמד אותך לעשות את הצעד הראשון להכרות אינטימית יותר שלך עם הפין שלך. אתה תלמד כנראה בפעם הראשונה כיצד לשלוט במתקן הזה שלך. זהו צעד משמעותי ביותר עבור כל גבר המאמין כי האבר שלו תמיד אוחז בהגה.

גברים נוטים בד"כ לנהוג בפין שלהם כבאבר מנותק, כמי שיש לו שכל משלו. הם נוטים לומר דברים כגון: "אל תדברי אלי... דברי איתו, הוא עשה זאת". הם מעניקים לו שמות חיבה כגון "רוברט הקטן", "ג`ימי הגדול", "קפטן פנטאסטיק" וכיו"ב. עלי להודות, זה מצחיק אותי באמת כי נשים הן כה שונות. כמה נשים אתה מכיר המעניקות כינויי חיבה לפות שלהן? כמה פעמים באמת שמעת אישה המכנה בחיבה את הואגינה שלה בשמו של כלבלב או חתול? אינך שומע נשים אומרות דבר כמו: "אני חושבת שבתי הקטנה למטה שם, אינה רוצה לצאת לשחק היום".

ישנן סיבות אפשריות רבות מדוע גברים מכנים את אברם בצורה מנוכרת כזו. ללא ספק, ישנם מי שמנתקים את עצמם ממנו בשל הרצון להיות לא אחראיים למעשיו או מחדליו ובכך לא לקחת חלק בתוצאות המיניות של התנהגותם. זו צורה מצויינת להצדיק מחדלים או חוסר רגישות. אני סבורה גם כי גברים רבים נוטים לקחת מרחק מאברי המין שלהם כי יש להם קשים לעסוק בתיסכוליהם הנובעים מחוסר יכולתם לשלוט בגופם. כך קל להם יותר לסבול את כשלונותיהם כשהם מתגלים.

היות והפין הוא אבר בולט פיזית מחוץ לגוף, רק טבעי הוא שהוא יהיה נתון לחסדי בקורת קפדנית. כאשר אישה לא מתעוררת מינית רק היא יודעת זאת. היא לא שמחה מהמצב הזה אבל לא תקרא אודות מצבה בעמודי החדשות המקומיות. לא כך הדבר אצל הגבר. כאשר אברו לא ממושמע, כל הנוכחים בחדר מבחינים. בחוסר תיפקודו של הפין, מבחינים כולם, אפילו אותן מצלמות לווין החגות בחלל החיצון מסוגלות להבחין בפין לא זקור. זה לחץ אדיר על גבר, לחץ גדול יותר מכפי יכולתו של גבר ממוצע לסבול.

החבר החדש שלך.

יתכן כי קל יותר להעניק לפין שלך אישיות משלו, אך גישה מנוכרת כזו לא תשרת אותך נאמנה, זה אולי יחסוך לך מעט חרדות ואי נעימויות אך גם תשדוד ממך את מירב העינוגים.

הפין שלך אינו ישות נפרדת ממך השוכנת בשכירות זמנית בתחתוניך. הוא אינו דייר מרעיש מהקומה התחתונה שמדיר שינה מעיניך. אל תחשיב אותו ככזה. הפין שלך הוא איבר חיוני חשוב והוא חלק ממך. לעיתים זהו החלק הכי הגון שלך.

כשאתה מפחד, הפין שלך מראה זאת. כך גם כשאתה מתרגש, כשאתה מדוכא, הוא מתנהג בהתאם. אתה יכול להתל בכמה מהסובבים אותך, בחלק מהזמן אך לא תוכל להתל בפינך. שניכם מחוברים חיבור מוחלט, והוא ישאר איתך לכל משך חייך. זה אינו גוף זר הלא כן?

אני אומרת לגברים:  חבקו את פינכם!  פרשו בפניו את השטיח האדום. פיתחו בדו-שיח, תנו לו לדעת שהוא חלק מכם ותנו לו תחושה שאכפת לכם ממנו.

זה הזמן להוציא את הפין שלכם מן הכפור. ויפה שעה אחת קודם, ככל שתקדימו כן יקדים מצב מיניותכם להשתנות. ועתה לחדשות הטובות. אם אתה אוהב את פינך, גם בת זוגך תאהב אותו. אם גאה אתה בו, גם היא תתגאה בו. חבק אותו והיא תחבקו גם כן. נשמע טוב? ידעתי שכך יהיה.

איש השולט באברו, אדם מבוקש.

מנסיוני, ישנם שני סוגי גברים בעולם: גבר השולט באברו וגבר הנשלט על ידי אברו. גבר שאינו שולט באבר מינו נמצא בפחד מתמיד. חששו כי סודו יתגלה ברבים, אי יכולתו לחיות חיי מין מהנים ואי יכולתו לספק את האישה אותה הוא אוהב.

לכולנו איש ואישה כאחד, המכשול הראשי מפני הנאה ממין הינה החשש מפני אברינו. מטרתי היא לפרק את החששות הללו. יחסים תקינים בין גבר לאברו, עשויים למוסס הרבה חששות ביצוע נפוצים על ידי מתן תחושת שליטה בידי הגבר על תפקודו.

ביצועים מיניים אינם ענין מיסתורי או דבר מה שיש לחששו מפניו.

פונקציונאליות מינית היה תהליך פיזיולוגי ממש כמו נשימה או שינה, אלא שהיא גם מענגת. כמו כל תהליכים פיזיולוגיים אחרים, ביצועייך המיניים יכולים להיות מובנים, עשויים להשתנות, ולהשתבח, וזהו בדיוק מה שהנך עומד לעשות, ולהתחיל בכך היום.

שיעור אנטומיה חשוב

כל אחד יודע כי הפין אינו שריר. שאם היה, היית נמצא במכון כושר כעת. מה שרוב בני האדם לא יודעים הוא כי ישנו שריר המשחק תפקיד חשוב ביותר בתיפקודו של הפין: זהו השריר הפיובוקוקסיגניוס. קרא בשמו חמש פעמים ברציפות. השריר הפיובוקוקסיגניוס או בקצרה שריר ה-PC הינו למעשה אוסף של שרירים המחוברים בעצם הערווה בצד אחד ובצד שני בעצם הזנב. יתכן כי אתה כבר מכיר את השריר הזה באופן שונה. זהו השריר איתו אתה עוצר את שטף השתן מהשלפוחית. זהו גם השריר המתכווץ בעת שפיכת הזרע, הוא דוחף את הזרע דרך הפין אל מחוץ לגופך.

שריר ה-PC הוא שריר קטן ועסוק. אך הרשה לי לספר לך שככל שהדבר נוגע לרבים וטובים השריר הזה אצלם עדיין אינו מועסק במלואו ומובטל באופן מודגש.

אל חשש, אנחנו עומדים לשנות מצבו זה בהקדם האפשרי. המא"ג תלויה באופן מוחלט בשריר ה –PC. השריר הזה הוא מפתח בשינוי היעוד המתוכנן. זהו הכרטיס שלך למועדון ליגת העל... בדרכך לפיסגה. רוב הטכניקות שתלמד בפרקים הבאים לא יוכלו לבוא לידי מימוש בלי כוחו של שריר ה-PC. לכן סדרת התרגילים הראשונה המוצגת בספר זה תוכננה במיוחד להכינו  למבחן.  תרגילים אלה המצויים בפרק הרביעי, הנם חיוניים ביותר ועליך לבצעם ראשונים. אין לדלג עליהם או לקחתם לא ברצינות. אנא.

אמן את שריר ה-PC

עתה אתה עלול לחשוב: "אני כבר לא בן 18, הפין שלי כבר לא מתפקד כמו בימים ההם, עם תרגול או בלעדיו". הקשב לי. זה כלל אינו משנה מהו גילך אם צעיר או מבוגר אתה.

האם בחור בן 18 נחשב צעיר מידי לפיתוח שרירי הזרוע שלו? האם איש בן שישים מבוגר מידי לצעוד חמישה קילומטרים ביום לחיזוק הלב? ברור שלא. שריר עשוי להיות מחוזק בכל גיל. חיזוק שרירים בשיטה זו עשוי להוסיף בריאות ולהוסיף הרגשה טובה, שלא לדבר על תחושת בטחון עצמי טובה.

הפין אינו חריג. שריר ה-PC הינו שריר חד וחלק. הוא מגיב ופועל כמו כל שריר אחר, וניתן לחזקו על ידי אימון ומעודי לא הבחנתי בשריר העושה כה רבות לחיזוק התדמית העצמית של הגבר.

רק מספר דקות ביום.

שליטה בטכניקה של מא"ג היא קלי קלות, מרגע שאתה "PC-Ready" כלומר שרירך מאומן ומוכן. והכנתו לפעולה של השריר הזה היא מלאכה קלה  ופשוטה. כל שעליך לעשות הוא לרצות לדבוק במשימה, לכן אני עומדת לבקש ממך את מחויבותך.

אני מודעת למשמעות המפחידה של המילה "מחויבות" אצל בחורים. אך זו מחויבות מיוחדת שאותה לא במהרה תשכח ולא תתחרט. כל גבר המעוניין בעבודה, יכול להביא את שריר ה-PC שלו למצב היכון במהלך שבועיים שלושה. לעיתים זה קורה גם בפחות זמן. כל שאתה צריך להקדיש לפרוייקט הוא מספר דקות ביום. כן, זה נכון רק מספר דקות ביום. זהו זמן מועט ממשך הזמן שתבלה במכון כושר אם רצה לפתח שריר כלשהו אחר בגופך. אבל זהו זמן חשוב באמת.

אני יודעת שאתה מסוגל. כל שאתה צריך הוא להישאר מחוייב לתהליך. וכל שעליך לעשות בכדי לשלוט בטכניקה ולהשיג מא"ג הוא לפתח את השריר הזה. אז קדימה, חמם את רגליך הקרות, אמור "כן" למחויבות שתשנה את מהלך חייך.

מוכנים, היכון, צא!

אנו כמעט מוכנים לצאת לדרך. יש רק דבר אחד פעוט אבל משמעותי שאנו צריכים לטפל בו. במהלך הימים הקרובים עם התחלת ביצוע התרגילים שבספר, תתחיל אצלך תחושה מיוחדת שונה, והיא נעימה מאוד. אבל אתה לא היחיד העומד לחוש אחרת. אם יש לך בת זוג, גם אהובתך תושפע באופן עמוק מהשינויים החלים בגופך ובראשך. עליך לשים לבך לכך ולעשות זאת כעת.

אני יודעת שאתה כבר חש תחושה עזה של רצון להתחיל. אך חשוב לודא שבת זוגך שותפה להתרגשותך זו. לכן , בטרם אני מציגה את התרגילים, אני מבקשת ממך ומבת זוגך לדון ולדסקס בנושא ובהסתעפות בה אתם פונים במעלה המסע הנעים הזה...

שיחה עם בת זוגך אודות יכולות מא"ג אינה דבר שבשיגרה. תגובותיה ועוצמת רגשותיה של אישה הרגילה בגבר בעל יכולת אורגזמית בודדת הנה בלתי צפויה. אני לא מאמינה גדולה בהפתעות בכל הנוגע לסקס. לכן אם יש אישה בחייך כרגע, עלינו להבטיח כי היא מוכנה בכל רמ"ח אבריה וכי היא מוכנה להתחייב לתהליך אותו הנך עומד לעבור. סקס אינו מתחולל בריק, הוא קורה בין שני אנשים. צרכיך אינם מוטלים בספק אך צרכי הזוג באים קודם.

בודאי הבחנת כי לאורך הספר הקדשתי מספר הנחיות לבת הזוג באשר לתרגילים השונים. כולי תקוה כי בת זוגך, תשתף פעולה ותקח חלק פעיל בתהליך ההתפתחות שלך. יתכן והיא תעדיף לשבת על הגדר ולקצור את פירות ההצלחה בסופו של התהליך. גם זו לטובה. זו החלטה של שניכם לקבוע מה נוח לשניכם. בכל מקרה, על בת זוגך להיות מודעת בכל המתרחש ועליך לדעת כי לך יש תמיכה מלאה מצידה. אני מקפידה שכל מטופלי ישוחחו עם בנות זוגם בטרם החלו לתרגל בטכניקות הללו, עלי לבקש גם ממך לעשות כן. לשיחה זו אסור שיהיה צביון של שיחת וידוי קצרה. שינויים רבים עומדים להתרחש, כל גישתך לנושא המין עומדת להשתנות. גישתך כלפי עצמך עומדת להשתנות אף היא.

כך גם יכולותיך, הפיזיולוגיה שלך, ועוצמת התשוקה שלך.

לבת זוגך יש  הרבה במה להתחשב.

אם השינויים הללו אינם נידונים בשיחה רצינית מראש, עלולים מאמציך לעלות בתוהו. אם תתאמץ לשמור את כל הענין בסוד, עלולה בת זוגך לחוש מוזנחת היא עלולה לחוש בילבול, אי בטחון, או אף כעס. אם היא היתה רגילה בהתנהלות מסויימת, כל שינוי קיצוני עלול לעורר בה אי נוחות. היא אף עלולה לחשד שיש לך הרפתקאות "מהצד" שם אתה לומד דברים חדשים עם אישה אחרת.

אתה לומד דברים חדשים מאישה אחרת אלא שהאישה האחרת היא תרפיסטית מינית מקצועית, שכל עינייניה בך הם ללמד אותך טכניקות להעצמת היחסים שלך עם בת זוגך. מטרת הלימוד להגיע למא"ג הינה להביא אותך ואת בת זוגך לקרבה צמודה יותר. זה אמור לשפר את יחסיכם, לא לאיים עליהם. השינוי העתידי אמור להצית את בת זוגך לא להפחידה. לכן אני עומדת על כי שניכם תשוחחו וכי תשוחחו בהקדם, מיד בתום קריאת הספר הזה בפעם הראשונה.

דבר עם בת זוגך. ספר לה לקראת מה אתה חותר, ואל תסתיר דבר. ספק לה את מירב המידע האפשרי. ספר לה מדוע כל התהליך הזה חשוב לך. ספר לה מהן מטרותיך, תוך כדי פרוט מהם היתרונות העתידיים לצוץ מכך ליחסיכם. חשוב שהיא תדע כי הנך עושה זאת למען שניכם. לבסוף, ספר לה עד כמה חשובה לך תמיכתה.

מא"ג אמורה לחזק את הקשר הזוגי, ישנן נשים המעונינות באהבה במשך שעות רבות בכל פעם, בעוד אחרות מאושרות כשזה קצר וקולע. לאישה הטיפוסית, יש צרכים שונים ותשוקות משתנות בימים שונים. מה באשר לבת זוגך? מה מעדיפה בת זוגך? מה היא אוהבת יותר? כיצד משתנים צרכיה והעדפותיה לאורך ימים? עליך להיות מודע לכל אלה והשיחה לקראת התחלת התהליך הינה הזדמנות פז ללמוד את כל זאת. בכנות אני סבורה כי זו הדרך היחידה עבור שניכם להנות זה מכישוריו החדשים של זה. אחרת אתה עלול למצוא את עצמך מתאמץ מאוד לעשות סוגים שונים של דברים שבת זוגך אינה אוהבת כלל.

אל תבינני לא נכון. צרכיך הנם חשובים. אבל עליך תמיד לזכור כי גם צרכי בת זוגך חשובים לא פחות.

אין דבר פחות נעים מגבר העושה את מעשיו תוך התעלמות ממה שהאישה שלו רוצה וצריכה. היותך מאהב דגול אינה רק להתכוונן לגופך. להיות מאהב דגול משמעותו להתכוונן גם לגופה של בת זוגך, ואך יותר מכך להתכוונן למחשבותיה.

היופי בהיותךמולטי אורגזמי, היא היכולת שלך להשתמש בגמישות המינית שלך באופן שמעודך לא השתמשת בה. בפעם הראשונה, אתה עשוי לקבל סיפוק בלתי רגיל מבלי להקריב איזה מהצרכים של בת זוגך. עוצמת הריגוש שלך עשויה להיות חזקה במיוחד, אבל זה גם יחולל פלאות גם ברמת הריגושים שלה. בעוד אתה עושה טוב לעצמך אתה גם עושה פלאים כפי שמעודך לא עשית לפני כן. אף אחד לא צריך להתפשר.     

שמעתי נשים מתלוננות על אי רגישות של גברים שאינם מתחשבים בצרכיה האמיתיים של האישה או על גברים שאינם יכולים "ללכת את כל המסלול". אבל עלי לומר לך כי מעולם לא שמעתי אישה מתלוננת על גבר המסוגל לספק את כל צרכיה.

כאשר אתה ובת זוגך מקיימים את השיחה, חשוב מאוד לדבר אודות צרכיך, חשוב לא פחות לשוחח על צרכיה שלה. תן לה לספר לך מה היא רוצה ומה אינה רוצה. האם יש דברים המעוררים בה אי נוחות? האם ישנם דברים מפניהם היא חוששת?  האזן היטב לתשובותיה, ואל תניח הנחות. תופתע לגלות שהנך יודע פחות אודות אהובתך ממה שחשבת. זו הזדמנות מופלאה לבטא את האיכפתיות שלך ולפתח יתר קרבה ואני מעודדת אותך לנצל הזדמנות זו.

אם יש לבת זוגך שאלות רבות אודות תפקידים ספציפיים ב"אימון" שלך, הרי שקריאת הספר תספק לה את התשובות אותן היא מחפשת. בעודכם קוראים את התפקידים המיועדים לבני הזוג בתרגולים השונים (וישנם תרגילים שלביצועם לא דרושה בת זוג), תגלו כי עבור הגבר וגם עבור האישה ישנם הסברים מפורטים אודות מה עליהם לבצע. אני ממליצה בחום כי שני בני הזוג יקראו גם אם האישה אינה מתכוונת להשתתף בתרגולים.

כל אישה היא שונה, ואין שום דרך לנבא כיצד תגיב בת זוגך לכל המוצג בספר זה. אישית, אני תקווה כי היא תצטרף ל"מאמץ המשותף". אני אומרת זאת בשל העובדה שמנסיוני במקרים בהם האישה היתה מעורבת בתהליך, הכל היה משובח יותר עבור שני בני הזוג. אך כפי שטענתי לפני כן, אין זו חובה לבת הזוג להשתתף ולעזור לאיש שלה ללמוד את הטכניקות החדשות. כל שעליה הוא להיות שם בקו הסיום עם חיוך רחב על פניה.

האם לא קבלת את הספר הזה מבת זוגך?

אם בת זוגך נתנה לך את הספר הזה, האינטרס שלך במא"ג לא יהיה הפתעה עבורה. ודאי ידעת תמיד כי חשוב לה שתשפר את ביצועיך ותאריך את משכם של המשגלים. אך אין זאת אומרת שאתם יכולים לפסוח על השיחה אודות הענין.

כלל הברזל שלי הינו: אל תניח דבר. כל הנושאים בהמשך יוסברו ויובהרו. יתר על כן, חשוב שתכיר את ציפיותיה, שתודא שהן ריאליות.

אם אתה חש לחוץ או מאוים בכל צורה שהיא, עליך לדון בכך עם בת זוגך באופן מידי. גם אם הנך מולטיאוגזמי, חרדות ביצוע תמיד גורמים להפרעות בתיפקודים המיניים וזה דבר שאינך רוצה שיקרה.  כפי שאמרתי לפני כן, כל מטרות הטכניקות הללו הן להביא אתכם הזוג, לקרבה רבה יותר, לא להרחיקכם.

לאישה הקוראת ספר זה:

אפשר לשוחח איתך לרגע, שיחת אישה לאישה? אם ישנו ולו רק חשש אחד המונע מאישה ליטול חלק פעיל ולהנות בתרגילים שבספר זה זהו החשש מפני האפשרות שזה יהיה אקט מכאני מידי.  אחרי הכל, כיצד יתכן שתרגילים יהיו סקסיים? מספר נשים חשות אי נוחות בכל הנוגע לרעיון של גבר מולטי אורגזמי.

במקום לצפות לחיי מין עשירים ומגוונים, הן חוששות שהטכניקות הללו עלולות להפוך את ה"תותח" שלהן לשור מכאני.

אני צריכה להפיג חששות אלה מיד. גם אם ביצוע תרגולים מיניים עם בן זוג לא נשמע כל כך סקסי, או מאוד מעורר תשוקה, התרגילים שאני עומדת להציג בפניכם עומדים לשחרר רמת עוררות ותשוקה שמעט זוגות חוו אי פעם.

התרגילים הללו מיועדים לקחת את הגבר אל תוך גופו, לא להרחיקו מגופו. חשוב יותר, התרגילים לוקחים את הגבר אל תוך גופך, ולא הרחק ממנו. זה דוקא סקסי מאוד. לא עוד לחוש את העומס של חרדותיו או מגבלותיו, שניכם תהיו חופשיים לחוות איש את רעהו ברמה גבוהה יותר של חושניות יותר ממה שחוויתם בעבר.

זה נשמע לא רע בכלל, נכון? וישנו דבר נוסף ששתינו כנשים צריכות לשוחח אודותיו. במהלך קריאתך את הספר ועיון בהנחיות של התרגילים בקלות רבה תבחיני כי רוב ההנחיות מופנות לקורא הזכר. זה עלול לטעת בך תחושה לא נכונה כאילו הוזנחת גם אם את מצטרפת לרוב התרגילים.

היות והגבר הוא המתאמן כאן והוא זה האמור להפוך למולטי אורגזמי, ועליו מוטלת רוב העבודה, הוא זקוק לרוב ההנחיות. אני בטוחה כי את רואה את ההגיון שבכך. אך אין לי רצון שאת תחושי נפגעת רק בשל העובדה שהאחד בעל האבר עושה את רוב העבודה הקשה בשלב זה.

זיכרי שכל מה שמתבצע כאן נעשה למענך. בן זוגך לומד טכניקה כדי להעצים את העונג שלך ובשל העובדה שאכפת לו ממך. את מהווה את המקור החשוב היחיד למוטיבציה בתהליך. נקודה.  אולם את אינך צופה פסיבית מהצד, גם לא בובת אהבה מתנפחת שכל תפקידה הוא לספק צורה ומרקם נשיים, כר תרגולת לאיש שלך. יש לך תפקיד מאוד חיוני כאן ואני מתכוונת לכך ברצינות הכי גמורה.

את עשויה להיות נקודת המפנה בתרגילים של בן זוגך אחרי הכל אלו הם גם תרגילים שלך. על העונג שלך לעולם לא נתפשר. גם לצרכייך יש חשיבות לא פחות מלצרכיו וגם עליהם לא נתפשר. הדבר המקסים ביותר בתרגילים פה הוא שזו חוויה מסעירה לשני בני הזוג. שאם לאו משהו לקוי פה ועלייך לסגת לרגע ולבחון מה השתבש.

כל גבר שאני מלמדת אומר לי דבר זהה: המפתח להצלחת התרגול הוא בת זוג משתפת פעולה ונלהבת. הריגוש וההתלהבות הנשית הינם תופעה מדבקת, זהו הדבר הכי מלהיב גבר וחלומו הרטוב. אני בטוחה כי כולם יודעים מנסיון כי בן זוג פסיבי הוא "קילר" לכל מפגש אירוטי וסדרת התרגילים שלנו אינה חריגה לצורך הענין. אם לאישה אין התלהבות וענין ליטול חלק פעיל בתהליך הזה עם בן זוגה, אסור לה להשתתף. זה פשוט עד כדי כך.

זה אינו אחד מאותם דברים שאת עושה עבורו, אלא אם את אכן רוצה ממש. כשהמדובר בסקס, אין טעם לעשות דבר רק בשבילו אם גם לך אין הנאה מכך. אסור להגיע למצב בו צד אחד סובל ביחסים מיניים, יש מקום רק להנאות ותשוקות. אם זה נשמע נדוש, סילחו לי אבל זה נכון.

אנשים העושים פשרות גדולות בחיי המין שלהם, אינם מאושרים, ויחסיהם ככלל אומללים למדי. וזאת אין אני רוצה לעודד. כל שברצוני הוא לשפר לכם את יחסיכם אך עלי להיעזר בכם ובאמונכם.

אם בכנות ברצונכם ליטול חלק בתהליך מרגש זה, יש לאישה המון מה לתרום. אבל הדבר הראשון במעלה שעליך לעשות הוא לדאוג לעצמך להנאותיך.  אל תקדישי לו יותר מידי תשומת לב, הוא כבר ידאג לעצמו. הקפידי כל הזמן להפיק את המירב מכל חוויה. בעת השתתפותך בכל תרגיל, חישבי כיצד את מפיקה ממנו את מירב התועלות. הציעי הצעות יצירתיות, אם רצונך והביאי לתוך התהליך את אישיותך. הוא יאהב זאת.

אם אכן את עומדת להשתתף בתרגולות, שימי לבך לשותפך. קיראו ביחד את ההנחיות בטרם תתחילו כך שתדעו מה לצפות. ואז נסי להתרכז בחוויות של בן זוגך בנוסף לחוויות שלך עצמך. נסי לחוש את זיקפותיו לסירוגין. נועי בדרך בה הוא נע. נישמי בקצב שלו. כשהוא פוקח עיניו, פיקחי את עינייך. אם הוא נאנח. היאנחי איתו. אם הוא נרדם... העירי אותו. תקשרי איתו ככל האפשר במהלך כל התרגיל. אם שניכם נישארים מחוברים, את עומדת לחוש את רוב התחושות אותן הוא עובר וזו עומדת להיות חוויה בלתי רגילה גם עבורך. כאשר שני בני זוג נרגשים מתחברים עמוקות זו לזה, זו הופכת לחוויה מעולם אחר.

בקשה אחרונה לי אליכן הנשים. במהלך רגעים רבים של כמה תרגילים על הגבר לחדול מתנועה. חשוב מאוד שגם האישה תחדל מתנועה יחד איתו. חיכוך רב מידי ברגע הלא מתאים עשוי לחוש נפלא אמנם אבל זה עלול להיות גם סופו הבלתי בשל של התרגיל, אם אתן מבינות  מה כוונתי. אני יודעת כי זה עומד להיות מאוד מרגש ולעיתים מאוד קשה לעצור בפתאומיות באמצע מהלך מענג, אבל מהר מאוד תגלו כי אם אכן תעצרו בזמן הדרוש, הפיצוי בהמשך יהיה עצום.

אז במחשבה על בקשתי היחידה, לכו לבלות יחד ותהנו לכן.

כיצד להשתמש בהמשך הספר.

כל התרגילים בספר אורגנו והוצגו לפניכם עם מטרה אחת לנגד עיני: להפוך כל גבר הקורא ספר זה לגבר עם יכולות מא"ג. כל תרגיל הוא חשוב בצורה קיצונית. לכל תרגיל מטרה ספציפית, והסדר נבחר בקפידה כדי להתקדם צעד אחר צעד בתהליך לימוד זה ולעשותו פשוט ככל שניתן. למרות שאפשר שלא תזדקק להשלים את כל התרגילים בספר זה, אני חושבת שזהו רעיון טוב לקרוא בקפידה את כולם.

תבחין מאוחר יותר שרבים מהתרגילים בספר זה אוחדו לזוגות. בכל זוג תרגילים, האחד נועד לגבר המתרגל עם בת זוג ושני לגבר המתרגל לבדו. התרגילים סומנו בהתאם "עם בת זוג" ו"סולו" בהתאמה.

במקרים מספר הצגתי את תרגיל ה"סולו" ראשון ובאחרים את התרגיל "עם בת זוג". זאת משום שחלק מהתרגילים זורמים בטבעיות רבה יותר כשהם מבוצעים לבד בעוד אחרים מתנהלים יותר בטבעיות יחד עם בת זוג. אך אין בכך מבחינת  "נכון" ו"לא נכון" ואין לי כוונה לרמוז אפילו שכך המצב. שני התרגילים בכל צמד חוקיים וזה רק ענין של בחירה אילו תרגילים להעדיף לחלוק עם בת זוג אם בכלל.

מנסיוני, רוב הגברים העדיפו למהול חלק מהטכניקות לתרגל לבדם וחלק עם בת זוג. זה לגמרי בסדר. ברצונך גוון ככל שתחוש שכך רצונך. אתה יכול גם לתרגל את שני התרגילים שבכל צמד אבל זו לא חובה.

ישנן רק שתי הנחיות שעליך לנהוג לפיהן:

הנחייה מספר אחת: תמיד בצע לפחות אחד מהתרגילים בכל צמד. אין משמעות אם תבחר בתרגיל עם בת הזוג או בתרגיל הסולו, אך עליך לתרגל אחד מהם.

הנחיה מספר שתיים: אנא בצע את התרגילים על פי הסדר בו הם מופיעים בספר. התרגילים נבנים אחד על גבי השני ואתה עלול להגיע לתיסכולים מיותרים אם תפסח או תעגל פינות.

הדרך הקלה לבצע את התרגילים הללו היא לקרוא את ההנחיות לפני התרגול. אם הנך מתרגל עם בת זוג, על שניכם לקרוא את ההנחיות בקפידה. נתחו את התרגיל בטרם תחלו לבצע. כפי שהסברתי קודם לאישה הקוראת ספר זה, על שני השותפים להבין את תפקידם בכל תרגיל.

במידה וישנן ספקות, יש לפתור ולברר את הטעון ברור לפני התחלת התרגול. שימרו על ערוץ תקשורת פתוח ונקי. ככל שתרבו לשוחח כעת, יפחתו הסיבוכים מרגע כיבוי האורות. הקציבו לעצמכם זמן. אל תנסו לבצע כל תרגיל במשך סופשבוע בודד. תנו לעצמכם שבועות, או אף חודשים, לנדוד במהלך התוכנית. לימוד המא"ג אינו דומה במאומה ללימוד נגינה על כינור. התהליך עומד להיות מהנה מרגע הראשון עד לסיום. לא תצטרכו להמתין להזדמנות לעלות על במת אולם הקונצרטים המכובד ביותר בעולם כדי להתחיל להנות.

הדבר הכי חשוב הוא שתקדישו לעצמכם זמן והשתחררו מלחץ.

שימרו על כללי הזהירות ועשו מין בטוח!

במהלך הקריאה בספר זה ודאי תבחינו כי לא כללתי פסקאות אזהרה  למין בטוח בכל תרגיל. זאת מהטעם שכתבתי את הספר עבור בני זוג קבועים, בעלי מחוייבות הדדית מונוגמיים המכירים ויודעים שבני זוגם מהווים שותפים למין נטול סיכון.

איני רוצה להשמע מטיפה כאן, אך לימוד הטכניקות הללו במסגרת זוגית מחייבת אינה רק בטוחה יותר אלא גם יותר משביעת רצון ומספקת יותר. עם זאת אני מניחה כי לא כל הקוראים נמצאים במערכת זוגית קבועה שכזו. אם אינך במסגרת זוגית מונוגמית מחייבת, אך מעוניין ללמוד ולתרגל בלווית בת זוג, חובה עליך לנהוג על פי כללי המין הבטוח במהלך כל התרגילים. שימוש בקונדומים הוא חובה, גם אינכם מקיימים יחסי מין הכוללים חדירה!

בעוד נכון כי שימוש בקונדומים מקהה במידה מסויימת את התחושה באבר המין הזכרי, הם אינם מונעים את השליטה בטכניקות הנלמדות בספר זה. רבים מלקוחותי השתמשו בקונדומים במהלך הטיפולים בסיפוק מלא, ורובם אף אמרו לי כי הקונדום לא הפריע כלל. אם הנך משתמש בקונדומים כאמצעי למניעת הריון, אני ממליצה גם להשתמש בהם במהלך התרגול.

אני נמנית על מאמיניו הגדולים של המשחק המקדים, אך "מספיק" הוא מספיק! הגיע הזמן להתחיל. בפרק זה אתה הולך ללמוד סדרה ראשונה של תרגילים שיהוו הבסיס לשליטה במיניותך באופן שמעולם לא שיערת.

השלמת התרגילים הללו היא השלב הראשון במשעול שיובילך לעונג עילאי ולהיותך גבר מולטי אורגזמי. שלושת התרגילים הבאים הנם התרגילים החשובים ביותר בספר זה. אנא קח אותם ברצינות רבה. חשוב להקדיש להם את הזמן הנדרש, להישמע להנחיותי ולבצע את התרגילים ביסודיות.

שלא כשאר התרגילים שיבואו בהמשך התכנית, שלושת התרגילים הראשונים ניתנים לביצוע בקלות רבה ללא עזרת אדם נוסף. אם יש לך בת זוג הממתינה לעבוד ביחד איתך הסבר לה כי אתה תהיה מוכן לקבל את עזרתה בהקדם. עליך רק להכין כמה דברים תחילה. זה בודאי יחזק בה את הציפיה ויעודד בה את ההתלהבות להצטרף בבוא העת. אז... הבה נתחיל במשחק, השתדל להנות! ואל תשכח: כוחו של שריר הPC-  הוא כוח אולטימטיבי, מוחלט!

תרגיל מס. 1: מחבואים

המשימה הראשונית שעליך לבצע היא למצוא את שריר הPC- שלך. לגברים אחדים זו משימה קלה ופשוטה ביותר, ידעת היכן למצוא אותו ברגע שהזכרתי אותו. יתכן ואתה מכווץ אותו ברגע זה ממש.

אך לגברים רבים אין מודעות כלל להמצאותו של שריר בחלק זה של גופם. כל השרירים הנמצאים באיזור המפשעה, העכוז, שיפולי הבטן, הירכיים עשויים להיראות להם דומים מאוד לשריר ה- PC. ניתן לחוש בכל השרירים הללו בעצם כמקשה אחת. זהו דבר שצריך להשתנות מרגע זה ואילך. הנה דרך קלה ופשוטה למצוא את שריר ה- PC שלך ולבודדו משאר השרירים באיזור.

תחילה, הנח בקלילות אצבע אחת או שתיים בעברן האחורי של אשכייך. דמיין שאתה משתין. כעת נסה לעצור את הזרם.

השריר שזה עתה הפעלת לעצור את זרם השתן משלפוחית השתן הוא שריר ה- PC שלך. האם חשת את התכווצותו? יתכן וגם חשת את הפין והאשכים שלך "מתמתחים" מעט בעת כווץ שריר ה- PC.

חשוב ביותר כי שרירי הקיבה והירכיים ישארו נינוחים ורגועים. אם גם הם התכווצו, נסה שנית. הפעם התרכז בשריר ה- PC בלבד.

טיפ: אתה לא מנסה לזקוף את הפין בתרגיל זה. וזיקפה אינה נחוצה כלל בתרגילי חיזוק שריר ה- PC. אז הירגע, ותן לפין שלך להגיב בטבעיות.

תרגיל מס. 2: משחק הכיווצים (שלוש עד חמש דקות ביום)

כעת משמצאת את שריר ה- PC שלך, להלן התרגיל הבא שלך: במשך שלוש פעמים ביום, הנע בתנועת כיווץ את שריר ה- PC שלך עשרים פעם. החזק את השריר מכווץ לשניה אחת או שתיים בכל פעם, ושחרר. זה הכל. עשרים כיווצים שלוש פעמים ביום. אני יודעת כי זה נשמע פשוט, אך אין בכוחן של מילים לתאר כמה חשוב תרגיל זה.

אין צורך בכך שתחזיק את אצבעך על שריר ה- PC שלך במהלך ביצוע התרגיל הזה. תוכל לחוש בתנועתו הפנימית בגופך. אם אינך מרגיש בתנועתו אז נסה להניח את אצבעך עליו במהלך ביצוע מספר בודד מהכיווצים הראשונים.

נשום רגיל במהלך ביצוע התרגיל. כבכל תרגילי חיזוק השרירים האחרים בגוף יש משמעות חשובה לנשימה נכונה. אין לעצור את הנשימה במהלך התרגיל הזה.

אני מבקשת לבצע את התרגיל הזה שלוש פעמים ביום, כל יום, במשך שלושה שבועות. משטר אימונים עיקבי, הוא האמצעי היעיל ביותר למקסם את חיזוק שריר ה- PC שלך בזמן הקצר ביותר. וזה שווה כל שניה שמושקעת בזה.

נסיעת מבחן.

אני יודעת כי הדבר נשמע כפרסומת מסחרית, אך תרגילי חיזוק ה- PC הללו הנם קלים וניתנים לביצוע בכל מקום החל מהמכונית, בחוף הים, או בעת עבודה במשרד. גברים רבים סיפרו לי שהחלק ה"כיפי" ביותר בתרגילים הללו הוא היכולת לבצעם באור יום, מול בנין העיריה מבלי החשש שיעצרו על חשיפה מגונה. טוב אני מגזימה! אך המון גברים סיפרו לי כי אימון שריר ה- PC הוא כיף אמיתי.

כעת משבודדת את שריר ה- PC שלך ולמדת כיצד לכווצו, אתה מוכן לבצע את התרגיל גם בשעת הנסיעות בכבישים. האם אתה נוסע לעבודה בתחבורה ציבורית? הזדמנות מעולה. תור ארוך בבנק? מדוע לא. סועד ארוחת צהריים לבדך? לעולם לא לבד. כמובן שאתה יכול להעדיף לבצע את התרגילים בביתך ובפרטיות אך יש לך המון אפשרויות.

שתי מלכודות שריר ה- PC

התרגילים הללו אינם קשים לביצוע. אך אובחנו שתי שגיאות נפוצות של גברים מתחילים בתרגילי אימון שריר  ה- PC. טוב תעשה אם תהיה מודע להם בטרם תתחיל:

טעות מספר 1: תירגול מוגזם. אני יודעת כי אתה נלהב ברגע זה, אך יש דבר הקרוי הגזמה (Overdoing).

שריר ה- PC עלול להכאיב לאחר מאמץ כמו כל שריר אחר. יתכן וגילית זאת כבר בעצמך. התחל את ביצוע התרגילים באיטיות, כשם שאתה מתחיל כל מאמץ אימון או תרגיל. תן לשריר להבנות ועם הזמן ובהדרגה הגבר את הקצב.

טעות מספר 2: אי הצלחה בבידוד שריר ה- PC. שריר זה הוא רקמה שרירית קטנה אותה יש לבודד משאר השרירים האחרים בעת ביצוע התרגילים. כמו שציינתי לעיל, חשוב ביותר לרפות את כל שרירי הבטן, הירכיים העליונים, ושרירי העכוז בעת אימוץ שריר ה- PC. השרירים האחרים חייבים להמצא במנוחה.

האם יש לך קושי בבידוד שריר ה- PC משאר השרירים?

לגברים רבים יש קושי כזה בעת נסיונם הראשון לבצע את התרגיל הזה. אל חשש. אם אתה מכווץ עדיין גם שרירים נוספים בעת התרגול של שריר ה- PC עליך להתיש אותם תחילה כדי למנוע מהם להפריע במהלך התרגיל.

נניח שאתה נוטה לכווץ אץ שרירי הבטן במהלך כווץ שריר ה- PC. כל שעליך לעשות הוא לכווץ ולהרפות את שריר הבטן לפחות עשר או עשרים פעמים בטרם חתל באימון שריר ה- PC. זה יעייף את שריר הבטן עד כדי אי הפרעה למהלך התרגיל. כך גם ניתן לעשות לשריר העכוז, הירכיים או המפשעה. עשה זאת מספר פעמים הדרוש כדי למנוע כל הפרעה מאימון שריר ה- PC. אני יודעת כי הדבר נשמע כעבודת קשה, אך זכור לא תידרש לעשות זאת בכל החיים ולאורך זמן רב, אלא למשך מספר ימים בודדים.

מרגע שבודדת את שריר ה- PC יעלם ה"בילבול" ותוכל להקדיש את עצמך לתרגול כפי הנדרש. עם מחשבה זו בראש הבה נחזור למהלך התוכנית המתוכננת בה התחלנו.

תרגיל מס. 3: הלחיצה הגדולה (שתיים שלוש דקות ביום)

ביצעת את האימונים שלך שלוש פעמים ביום במהלך שלושת השבועות האחרונים? טוב מאוד! כעת אתה מוכן למה שאני מכנה "הלחיצה הגדולה" (הקרויה גם "לחיצת הכח" או "אחיזת המות"). אני מבקשת להמשיך לבצע את עשרים הלחיצות המהירות, שלוש פעמים ביום. אך עתה, עליך להוסיף עשר לחיצות איטיות ביותר. זהו מה שעליך לעשות. כווץ חזק את שריר ה- PC  בלחיצה איטית במשך חמש שניות בלחיצה חזקה ככל שתוכל, כעת החזק את הלחץ למשך חמש שניות ואז הרפה באיטיות, הרפיה שתמשך כחמש שניות נוספות. במצב זה עליך לחוש היטב את השריר "עובד".

זה עלול להיות מעט קשה בתחילה. יתכן כי תוכל רק לבצע רק שתיים שלוש התכווצויות בנות 15 שניות בטרם תתעייף. זה נורמאלי.

אבל המשך והתמד במאמציך להגיע לעשר לחיצות מלאות, כל אחת בת 15 שניות. יתכן וזה ידרוש אימון שימשך מספר ימים, או אף מספר שבועות, כדי להגיע לתרגול מלא. זה לגמרי טבעי. 

הרבה יותר חשוב שלא תתאמץ יותר מידי. שהרי אינך מתאמן להיות גלדיאטור. כל שעליך הוא להמשיך להנות וללחוץ.

האימון של שריר ה- PC שלך הוא כמו כל אימון של שריר אחר, כל המרבה ומקשה באימונים כך מהירות ומרשימות התוצאות. הדבר הטוב שבשריר  ה- PC הוא שבניגוד לשרירים אחרים, הוא מגיב במהירות לתירגולים, בלי תלות באינטנסיביות ובתדירות של התרגול, לא יחלפו חודשים עד שתבחין בהבדל. כפי שתראה בהמשך, אימון שריר ה- PC מניב סיפוק והנאה מיידיים. עם זאת עליך להתמיד ולהתאמן ביסודיות.

קימים מספר שלבים במעבר להיותך מולטי-אורגזמי אך אימון ופיתוח שריר ה- PC הוא השלב הראשוני ועיקרי, אל תתיחס אליו בקלות ראש.

אין כאן קוי גמר, לא שעוני עצר, או כרטיסי נוכחות וגם לא בוס שצריך לדווח לו. הדבר העיקרי הוא העבודה שדרוש לבצע. האם אתה מסוג האנשים השולפים את מכשיר הוידיו ישירות מאריזתו ומחבר ומפעיל אותו ללא עיון בחוברת ההדרכה? גם אני כזו. אלא שגישה כזו אינה מתאימה במקרה בו אנו מנסים לשלוט בטכניקת המא"ג.

סבתי נהגה לומר לי "לא תוכלי להתחרות בתחרות אולימפית בטרם למדת לשרוך את נעלי ההתעמלות". הקשב לסתבא, קח כל צעד לחוד וקח את הזמן הדרוש לכל צעד. אתה עוד תגיע לקו הסיום בטרם תבחין, מחובק על ידי מעריציך. בינתיים, יתפנה לנו זמן לשוחח מעט אודות הסוד של המולטי-אורגזמה הגברית.

מהי בעצם מא"ג? האם זו אורגזמה רגילה או שמא לגמרי שונה? האם היא טובה יותר מאורגזמה רגילה? האם היא כרוכה בעבודת פרך? האם היא שונה ממולטי אורגזמה נשית? האם היא אפשרית אצל כל גבר? שאלות, שאלות , שאלות. ראשך בודאי סחרחר מרוב השאלות המעסיקות אותך ברגעים אלה. בוא לא נשכח את השאלה העיקרית והכי חשובה: כיצד אתה עושה זאת?

מולטי אורגזמה גברית (מא"ג) – ההגדרה שלי

גבר עם יכולות מא"ג, פשוטו כמשמעו, הינו גבר בעל יכולת להגיע לשתיים או יותר אורגזמות ברצף וללא הפסקה.

הוא אינו מבחין בשום "זמן מת" משמעותי בין האורגזמות שלו. במונח "זמן מת" אני מתכוונת לפרק הזמן הבלתי יעיל שבין אורגזמה אחת לשניה בו בעצם אבר המין שלו נוטה לא להזדקר בקלות. גבר מולטי אורגזמי מסוגל להתמיד ולשמור על זיקפתו למרות שכרגע חווה אורגזמה, ולהמשיך במעשה האהבה מאורגזמה אחת לשניה. בניגוד לגבר ה"רגיל" גבר מולטי אורגזמי אינו מאבד את יכולתו לשמר את זיקפתו לאחר האורגזמה הראשונה. הוא מסוגל לעבור לאורגזמה השניה  ואף לשלישית ורביעית מבלי הפסקה ביניהן.

אין המצב דומה כלל לשתיים שלוש אורגזמות באחר צהריים נעים ונינוח של אהבה בו מוקצה זמן להפסקות בין לבין.

גבר מולטי אוגזמי לא זקוק למנוחה, הוא יכול לרצות לנוח וזכותו לנוח, אם הוא או בת זוגו כך רוצים, אך הוא לא חייב להפסיק. הוא מסוגל להמשיך לעשות אהבה מידית לאחר האורגזמה.

כיצד זה אפשרי?

ישנם גברים, במיוחד צעירים, שהם פשוט ברי מזל. אלו גברים מבורכים מלידה. המערכת הפיזיולוגית שלהם אינה זקוקה לרגיעה לאחר אורגזמה וזיקפתם נשמרת או שהם מסוגלים לחדש את הזיקפה מידית כך שהמשגל לא מופסק בכלל. 

גברים אלו "נולדו" מולטי אורגזמיים. יתכן כי בעברך התמזל לך מזלך לחוות לתקופת מה כושר כזה. אך רוב הסיכויים הם כי, ימים אלו חלפו עברו. אלא שהחדשות הטובות הן כי אינך צריך עוד להיות בר מזל בכדי להמנות על בעלי המא"ג.  ישנה דרך נוספת לרכוש מיומנות זו, וזה בלתי תלוי בגילך, נסיונך, או בכישורים מולדים.

הסוד בהגעה למולטי אורגזמה גברית הוא פשוט יחסית. הסוד עבור רוב הגברים שהשכילו לרכוש את המיומנות הזו, טמון ביכולתם לחוות אורגזמה מלאה מבלי לפלוט זרעם. כך בדיוק, אורגזמה מלאה, חזקה במיוחד, או שתיים או שלוש או יותר מבלי לשפוך זרע. ללא שפיכה. אין תקופת התחדשות הזיקפה ואין "זמן מת".  משמעות הדבר שאין אבדן משמעותי מהזיקפה, מה שמשחרר אותך להתמיד במשגל עד שתגיע לנקודה בה תרצה גם לפלוט בו זמנית בעת האורגזמה.

אורגזמה ללא שפיכה! השתגעתי?

טוב, אני מבינה כי שזה עשוי להישמע לא כל כך פשוט כפי שאני אומרת.

יש סיכוי טוב שברגע זה הכל ישמע מאוד מוזר, או אף בלתי אפשרי. ברור לי כי ככל שזה תלוי ברוב הגברים, אין דבר כזה אורגזמה ללא שפיכה.

זוהי מעין עיסקת חבילה, ממש כמו הרעם בעקבות הברק, הלא כן? טעות! זה אולי לא קל להאמין, אך רוב הסקסולוגים העוסקים בריפוי יעידו, שפיכה ואורגזמה אצל גברים הם שני דברים נפרדים. אכן, הם מתרחשים ביחד ונכון, ההרגשה היא כי הם עיסקת חבילה.  אלא שהעובדות והמציאות הפיזיולוגיות מעידות שאלו שני תהליכים נפרדים ולא צמודים בהכרח. אפשרית אורגזמה מלאה ללא שפיכה בו זמנית, וכאן טמון המפתח להגעה למולטי אורגזמה גברית. למד כיצד להפריד בין האורגזמה לשפיכה ואתה בדרך הנכונה.

אני מודעת לאפשרות כי החדשות המרעישות הללו אינן מדהימות עבור כל הגברים הקוראים ספר זה כעת. רבים נתקלו בעבר בתופעה באופן מקרי.  למעשה, יתכן אף כי בהזדמנות זו או אחרת בעברך, בה חווית את חווית האורגזמה העילאית בלי שפיכה.

במקרה זה, אולי לא הקדשת מספיק מחשבה אודות התופעה, או אולי היא גרמה לך מבוכת מה.  רוב הגברים הנתקלים בתופעה זו באורח מקרי, חושבים כי זו תקלה או "תאונה" מוזרה.

אילו עשית כן לא היית קורא ספר זה ברגעים אלה, במקום זאת היית משתמש בטכניקה זו באותו זמן.

אך האמן לי: אני מכירה מאות גברים שהיו מספרים לך בשימחה כי אורגזמה נטולת שפיכה היא חוויה ראויה לשחזור ואף לעידון ושיכלול.

גברים אלה אף יאמרו לך כי אם טרם חווית חווית אורגזמה נטולת שפיכה – הגיעה העת להתחיל. זאת אכן מה שאנחנו עומדים לעשות כעת, בעזרתי.

הכירו את ג`יימס, גבר מולטי- אורגזמי.

ברצוני להציג בפניכם את ג`יימס, אחד מיני גברים מולטי אורגזמיים רבים עליהם תשמעו, גבר המתאמן בטכניקות אלו כבר שמונה שנים. אני מבקשת שתקראו את הסיפור של ג`יימס תחילה כי השיטה שלו להגעה למולטי אורגזמה דומה בקרבה מדוייקת לשיטות ולסגנון אותו אנו מביאים ועליו מתרכזים בספר זה. יתכן כי המשגלים שלך לא בהכרח ימשכו כל כך הרבה זמן כפי שאצל ג`יימס, אבל הטכניקות בהן תינקוט לא תהיינה שונות משמעותית.

כאשר ג`יימס ושותפתו שרון עושים אהבה, לוקח לג`יימס עשר דקות או יותר עד הגעה לאורגזמה. הוא מתחיל את המשגל באיטיות  ומאפשר לזיקפתו להיבנות בהדרגה.  בשניונת לפני שהוא פולט, הוא משקיע את עצמו לתוך גופה של שרון ולוחץ את השריר המצוי בין בסיס הפין לצדם האחורי של אשכיו.. זה מאפשר לו לחוות אורגזמה מלאה כוללת דופק מואץ, כיווצי שרירים וחוויה בלתי רגילה של הנאה ללא שפיכה.

ג`יימס שומר על זיקפתו, ממשיך במעשה האהבה, ויש לו עוד שתיים שלוש אורגזמות בדרך. כשברצונו לחדול ממעשה האהבה, הוא מסיים באורגזמה אחרונה הכוללת שפיכה. ג`יימס מסוגל לבצע זאת הודות למיומנותו בשליטה בשרירים המתכווצים בעת השפיכה.

בעצם ג`יימס מאפשר לשותפתו ולמאוויה לתדרך אותו.  אם שרון מעוניינת במשגל ארוך, ג`יימס דוחה את השפיכה בפשטות עד ששרון השיגה את מבוקשה. בינתיים, הוא חווה שלוש או ארבע אורגזמות מלאות.  אם לשרון יש חשק בערב קצר יותר, ג`יימס מתאים את עצמו בשימחה. ישנם לילות של מרתון ולילות "חפוזים" יותר. החשוב מכל הוא – ההחלטה נתונה בידיהם.

סיפורו של אלן

אלן נהג להגיע לאורגזמה מהירה אחת בכל פעם שעשה אהבה ובכך הסתפק. כיום, לעומת זאת, אלן הוא איש של שתי אורגזמות. כשאלן עושה אהבה עם אישתו, מגיעה האורגזמה הראשונה די בהקדם תוך חמש דקות או פחות. אך אלן למד לכווץ אץ שריר ה- PC  שלו בדיוק בזמן הנכון לפני השיא וזה דוחה את השפיכה שלו. אלן מכנה את האורגזמה הראשונה שלו אורגזמה "יבשה".  זוהי בדרך כלל האורגזמה החזקה ביותר שלו, אך היא מהווה רק תחילת הדרך במשגל ובמעשה האהבה.

לאחר האורגזמה הראשונה, אלן מתארגן לקראת המסע האיטי לקראת אורגזמה מספר שתיים. מה שאלן אוהב באורגזמה השניה הוא לתזמן אותה לזמן של או מיד לאחר הזמן בו מתרחשת האורגזמה של שרון אישתו. אלן ושרון מחשיבים את החוויה כמספקת מאוד. אישתו של אלן נוטה להזדקק למשך זמן ממושך בטרם תגיע לשיא, לכן היתה כל כך נלהבת בעזרתה לאלן בעת התאמן ולמד את הטכניקות הללו.

אלן ואישתו פיתחו מספר אותות מוסכמים (קריצה, הנהון, לחיצה, הידוק וכד`) המאפשרים להם לתזמן ולהגיע יחד לשיאים נפלאים.

כשהם חשים כי הגיע הזמן לשיא המשותף, אלן משחרר את כל השרירים שהיו מכווצים בפעם הקודמת, וחווה אורגזמה שניה חזקה במיוחד, מלאה הכוללת גם שפיכה. אלן אומר: "הפעם הראשונה היא למעני.... הפעם השניה היא למען שנינו."

גבר מולטי אורגזמי: התרגילים המובאים בספר זה ילמדו אותך את מה שאני מאמינה היא הדרך היעילה, פשוטה עבור הגבר להיות מולטי אורגזמי.

אלא שזו היא רק ההתחלה. מרגע שהנך שולט בטכניקות הללו, הדרך פנויה עבורך לשכלל ולסגל לעצמך סיגנון פרטי אופייני לך. במהלך השנים הרבות בהן עבדתי עם גברים, ראיתי כל מיני וריאציות על הנושא. למשל, בעוד רוב הגברים משיגים מולטי אורגזמות על ידי דחיית השפיכה, אחרים מסוגלים לשפוך חלקית או אף שפיכה מלאה מבלי לאבד את זיקפתם. ישנם אלו המאריכים במעשי האהבה ומקיימים יחסי מין הנמשכים זמן רב יותר ובכך משיגים את המולטיאורגזמות בעוד אחרים, מגיעים לפרצי מולטיאורגזמות קצרים בזה אחר זה.
אין דרך בדוקה לחזות מה אתה תחוש, למה אתה תהיה מוסגל ומה יהיה מתאים לך יותר. גופך הוא יחודי, ועל כן יגיב באופן יחודי לו. יתכן שגופך יפתח תגובות משלו עם וריאציות אופיניות רק לך, את זה עוד נגלה בהמשך.

האם זה לא יהיה נחמד? כן, אנא כתוב לי אם אכן כך, כי הדבר החשוב לי מכל תמיד היה לדעת וללמוד אודות דברים חדשים.

ברצוני להציג לך עוד שני גברים מולטי אורגזמיים שסיגנונם שונה משל ג`יימס ואלן כדי שתוכל להתרשם ממגוון האפשרויות הרחב. בקראך את הסיפורים שלהם, זכור כי ככל שהסגנונות שלהם שונים, כל ארבעת הגברים הללו החלו את קריירת המולטי אורגזמה שלהם באותה טכניקה בסיסית.

בוב יכול להגיע לשפיכה יותר מפעם אחת ללא אבדן הזיקפה שלו, יש לבוב שיטה שונה מאוד להגיע למא"ג. כאשר בוב עושה אהבה עם אישתו הוא נוטה להתחיל בפעולתו במרץ רב (חדירות נמרצות) ולעיתים קרובות פולט כעבור כחמש דקות. אלא שמיד לאחר השפיכה,  הוא למד לשמר את הזיקפה ועוררותו המינית, ואז הוא ממשיך בפעולה איטית יותר. תוך דקות הוא מסוגל שוב להגיע לאורגזמה נוספת הכוללת שפיכה, חזקה לא פחות מקודמתה. ברצונו, הוא ממשיך במשגל בשיטה זו עד כדי הגעה לחמש או שש אורגזמות כוללת שפיכה במשך כשעה שלמה.

שליטתו של בוב במשגל בשיטה זו מספקת לאישתו ז`אניס את כל הזמן הדרוש לה להגיע לשיא שלה. זהו דבר שנמנע ממנה עם בוב בטרם למד בוב את טכניקת המא"ג. ז`אניס ובוב נהגו לפצות את אי התאימות המינית שלהם באמצעות מין אוראלי ופעולות ידניות, אך ז`אניס תמיד חשה מאוכזבת מהעובדה שלא היתה מסוגלת להגיע לאורגזמה שלה באמצעות משגל "סטנדארטי". ז`אניס היום היא אישה מאוד מסופקת.

שיטתו של בוב למא"ג קרויה אורגזמה מולטי-שופכנית, והינה מורכבת ומתקדמת יותר משיטתו של ג`יימס. מה שבוב למד לעשות הוא לקצר את משך זמן ההתאוששות הדרוש לו להתעוררות מינית נוספת לאחר השפיכה שלו.

שיטתו של ג`והן דומה יותר לדפוס ההתנהגות של נשים רבות.

כאשר ג`והן מתנה אהבים, נוהג ג`והן לבצע דחיפות במשך כעשר עד חמש עשרה דקות עד שהוא מגיע לאורגזמה חזקה המיוחד הכוללת שפיכה חלקית. לאחר מכן, הפין שלו נעשה רגיש במיוחד, עובדה המוסיפה לו עונג נוסף. זיקפתו אינה מתפוגגת והוא ממשיך במשגל באופן נמרץ. עתה לאחר זמן מה נוסף הוא זוכה לפרץ של סדרת אורגזמות קטנות יותר, מהלך דומה ל"אפטר-שוק"  אופייני לאחר רעש אדמה.

חוויותיו של ג`ון קרובות מאוד למולטי אורגזמות שנשים רבות חוות. סיגנון זה של מא"ג אינו חריג אצל גברים מולטי אורגזמיים. למדתי על סיפורי גברים רבים שפיתחו טכניקה כזו בעצמם על ידי הסתגלותם והדמייתם שלהם לקצב הנשימות וכיווצי השרירים של בנות זוגם. החלק מהעניין בסיפורו של ג`והן הוא כי אין לו צורך עוד במאמץ לחזור על החוויות הללו. ג`והן פשוט סיגל והתנה את גופו בצורה כה טובה כך שתגובות האפטר-שוק שלו הן כה אוטומאטיות ומתרחשות בכל פעם שהוא חווה אורגזמה.

ארבעה תלמידים ג`יימס, בוב, ג`והן ואלן כולם מולטי אורגזמיים, גם אם חוו את המולטיאורגזמה בדרכים שונות אופייניות לכל אחד מהם. אך לג`יימס, בוב, ג`והן ואלן יש דבר נוסף מן המשותף. אף אחד מהם לא נולד מולטי אורגזמי. ארבעתם למדו את חווית המא"ג תוך לימוד אותן טכניקות המוצגות בספר זה!

לארבעת הגברים האלה יש דבר משותף נוסף: ג`יימס, בוב, ג`והן ואלן היו כולם ה"סטודנטים" שלי. ראיתי כל אחד מהם מתקדם ממצב מתחיל של אורגזמה יחידה לבוגר מא"ג. אני גאה בכל אחד מהם והם גאים מאוד בעצמם.

כאשר אדם פונה למרפא מיני בבקשת סיוע, תיפקודו המיני בד"כ נמצא בשפל עמוק ובמצוקה. ארבעת הגברים האלה נמצאו במאבק בעת שפגשתי אותם בפעם הראשונה, ראו מה הם מסוגלים כעת. דמיין לעצמך את האפשרויות הגלומות לפני גבר כמוך שנמצא במצב טוב למדי מבחינת ביצועיו והיכולת לתפקד מינית.

אני רוצה להאמין, אך מרגישה שגם אתה קרוב להאמין. מרגע שהכרת את נוסחת הפלא למא"ג, הכל מתחיל להישמע הגיוני הלא כן? אך לא אופתע אם אתה תוהה כרגע כיצד זה דבר כל כך מיוחד, ופשוט לא עלה לכותרות זמן כל כך רב. אחרי הכל עידן המהפכה המינית הסתיים מזה שנים רבות. כיצד יתכן שפיספסנו את תופעת המא"ג? אם אכן זהו דבר כל כך פשוט ליישום כפי שאני טוענת, מדוע לא כל בחור בעולם פשוט עושה זאת? ומדוע אתה אינך עושה זאת ברגע זה ממש? אלו אכן שאלות חשובות.

ולי יש מספר תשובות מפתיעות:

עובדה:  מא"ג אינה דבר חדש. תרבויות  מזרחיות, למשל, היו עירניות למא"ג ולאורגזמה נטולת שפיכה (אנ"ש) מזה שנים רבות, ואין זה קשה למצוא התייחסויות כתובות לכך בתורות של הטנטרה ובספרות ההיסטורית. אי שם במהלך ההיסטוריה במדינות רחוקות על פסגות גבוהות חוו זאת נשים וגברים רבים.

עובדה: מא"ג מתועדת היטב בפרסומים מקצועיים רבים. הידע על תופעה זו לא היה מוגבל לקומץ נשמות שקבלו הארה פתאומית שחיו במקומות נידחים.

התייחסות למא"ג, חלקן עוד משנות השלושים של המאה העשרים, נמצאות בספרים רבים ומאמרים בפסרומים מדעיים בכל ספריה אוניברסיטאית גם כאן בארצות הברית.

שיעור היסטוריה קצר:

החדשות המוקדמות ביותר אודות קיומה של המא"ג לא התקבלו בהבנה יתירה בארצות הברית. להיפך, עם פרסומה הראשוני בספרות המקצועית  בשנות ה-30 וה-40 של המאה העשרים, היתה התייחסות אליה כאל תפקוד לקוי, או אף פתולוגי. במילים אחרות, רוב החוקרים המקצועיים סברו כי תופעה זו קורית רק אם התגלתה "תקלה בציוד" אצל אותו גבר. בשל הגישה האופיינית דאז, לא פלא שהנושא כולו לא זכה לתשומת הלב הראויה ומעט זמן הוקדש לו.

אך, בשנת 1948, פורסם סיפרו החלוצי של אלפרד קינסקי "התנהגות מינית אצל אדם זכר", ספר זה הניח את אבן הפינה לתפיסה החדשה על פי תצפיותיו של קינסקי, שמספר גברים "נורמליים" אותם בדק, דיווחו על יותר משפיכה אחת באותה זיקפה. אחרים דיווחו על תחושות של אורגזמות גם ללא שפיכה, ורבים שיוחו על יותר מאורגזמה אחת במהלך אותו משגל.

אז רק טבעי הוא שחתשבו על תפוצת המידע הזה כאש בשדה קוצים, אך לא. למרות שקהיליית המקצוענים נעשו יותר מוכנים לאמץ את התפיסה הזו, האמונה המסורתית השלטת היתה: "או שיש לך את זה או שאין".

במילים אחרות, גברים לא הפכו להיות מולטי  אורגזמיים, או שנולדו עם זה או שלא נולדו לכך. וזהו. לא לפני שנות השבעים של המאה העשרים, החלו אנשי מקצוע להביא בחשבון אפשרות שלישית: אותה יכולת מא"ג ניתנת ללמוד. כאן החל החלק המענין. מאז ועד היום, רבים מהמרפאים העוסקים במין כולל אותי ואת חברי החלו בעיסוק אינטנסיבי (ללא בדיחות בבקשה) כדי לפתח ולעדן טכניקות טוובת לכל מי שחפץ ללמוד אותן. גם אם אנחנו נוהגים להתווכח איזו שיטה טובה ופועלת ביעילות רבה יותר, אין ויכוח עקרוני וכולנו מסכימים כי: זה ניתן להשגה.

כאן מסתיים שיעור ההיסטוריה הקצר שלנו. אנחנו חיים בעידן מתקדם יותר כיום ואתה בחור בר מזל. היום, כל הטכניקות הדרושות עבור גבר לרכוש מיומנות מא"ג קימות. כל שעליך לעשות הוא לעבוד.

אם ברצונך ללמוד עוד על ההתפתחות המרעישה של התגלית הזו אתה מוזמן לעיין בכמה מאמרים המפורטים בסוף הספר בנספח 1

האם אין פה מלכודת?    

אם אינך נמנה על הזכרים המולטי אורגזמיים, אתה עשוי לנטות למחשבה כי עוצמת האורגזמה ללא פליטת זרע תהיה פחותה ובטח גם רפה יחסית. אני יכולה להבין מדוע קשה להאמין כי אורגזמה ללא פליטה יכולה להיות חזקה וטובה כמו הקומבינציה של האורגזמה הטובה והישנה ופליטת זרע איתה. אך יש לי הפתעה בשבילך. יותר ממחצית הגברים ששוחחתי איתם מדווחים כי עוצמת האורגזמה ללא שפיכה שלהם חזקה משמעותית יותר מהאורגזמות  המסורתיות שהיו להם אי פעם.

זה נכון... לא רק טובה כמו האורגזמה המסורתית... טובה יותר! כשאתה שוןמע את הגברים האלה מסבירים את חוויותיהם, זה נשמע הגיוני. הנה לדוגמא מה יש לארבעת הגברים האלה לומר:

האורגזמה ללא שפיכה היא יותר חזקה כי אתה מתכנן אותה, מוביל אליה, ואתה יודע שהיא עומדת להתרחש. ב"חיי המין הקודמים" שלי, למרות שכל אורגזמה היתה מלווה בשפיכה, לעיתים היתה האורגזמה לא חזקה דיה, כי לא ממש ציפיתי לה או שהייתי באמצע מאמץ למנוע אותה ולכן היא היתה עמומה בסופו של דבר. פעמים היתי חווה פליטה אף ללא אורגזמה. זה היה מאוד לא נעים.                                                                 פראנק, גיל 58.

עם ההתבגרות אני זקוק ליותר מאורגזמה אחת, עטרת הפין שלי נעשית מאוד רגישה ביותר ואני חש דקירות של עיקצוץ. אם אני מותח אותה יותר מידי זמן אני חש באורגזמה הראשונה תחושה כמו של הראש מתפוצץ.                                                                                 תומאס,גיל41.

אין לי מולטי אורגזמה או אורגזמה נטולת שפיכה בכל פעם  שאני עושה סקס. לעיתים אני חווה סקס כפעולת שחרור או כצורך להתקרב לבת הזוג שלי לפני שאני נרדם. אבל אני עושה סקס ומגיע לאורגזמות ללא שפיכה כשאני מאוד רוצה להנות מחוויה עצומה במיוחד. אדוארד, גיל 27.

כשבפעם הראשונה שמעתי על זה חשבתי שלעולם אין סיכוי שהתחושה של אורגזמה ללא שפיכה תהיה אותה כמו זו עם שפיכה. חשבתי שאחוש אכזבה, או תחושה שפספסתי משהו. אך אין זה כך כלל ועיקר. כעת אני ממש חש מה שקורה לי בעת אורגזמה. בעבר, זה קרה כל כך מהר שלא יכולתי אפילו להיות מודע למה שקורה לי ומה אני חש.                   ג`סטין, גיל 33

האם אתה חש משוכנע יותר? יותר ויותר הערות כאלה הגיעו אלי עם הזמן. איני מופתעת יותר, אך אני תמיד מורשמת. אני בטוחה שגם אתה מורשם, אני מוכנה להתערב שאתה משתוקק וחש רצון עז. אנחנו יכולים לשוחח ולשוחח שוב אודות פלאי המא"ג, אך מגיע גם זמן להתחיל במשימה. כל יום, יותר ויותר גברים רוכשים יכולת מא"ג, ואני סבורה כי הגיע גם תורך.

החומר בפרק זה תמיד מזכיר לי שני לקוחות מהראשונים שלי, אנדרו ואלינור. אנדרו ואלינור הגיעו למשרדי בשל מצוקתה הרבה של אלינור בנוגע לחוסר רגישותו של אנדרו במהלך המשגל. אלינור טענה כי לעשות אהבה עם אנדרו דומה לקידוח עם מקדחה. היא טענה כי הוא פועל כרובוט, הולם ומוחץ בה במרץ ואף לא מבחין כשראשה נחבט בראש המיטה. אנדרו הודה כי בעת המשגל הוא מרגיש כי הוא פועל במנותק מגופו. אנדרו מודה כי הוא חש מנותק מגופו במהלך הסקס הגם שהוא נלהב למדי. אנדרו חש שאילו הוא לא מתפקד בדיוק באופן הזה הוא עלול לאבד את הזקפה או שאלינור תאבד ענין.

המחשבה על האטת הקצב וחווית המשגל "כאן וכעת" היתה זרה לאנדרו. בתחילה היתה לכך אפילו מעין חרדה קלה מכך. ידעתי כי על אנדרו להאיט מעט על מנת להיטיב ללמוד ולחוות את גופו בטרם ידע להיטיב את הכרותו  עם גופה של אישתו. לכן התחלתי איתו בטיפול בו הוא למד לתרגל מספר תרגילים יחד עם אלינור או לבדו, בהם ילמד להכיר את גופו שלו. בפרק זה אני עומדת ללמדכם רבים מאותם התרגילים הללו. אין בכך כמובן, שמץ מטענה כביכול כנגד כל הגברים שאינם מכירים את גופם כמו שאנדרו היה.

תרגילים אלו הם בעלי ערך שלא יסולא בפז לכל גבר, מבלי להבחין באיזו רמת מודעות יש לו לגופו.

גברים, כפי שאנו יודעים היטב, הנם בעלי נטיה ברורה לגישה מכוונת מטרה. הם רוצים להעמיד אותו ולהכניס אותו. ככל שזה נוגע לרוב הנשים, זהו מתכון ברור למין משעמם מאוד. אך זה גם מהווה מכשול בלתי עביר לגבר כזה להיות לגבר מולטי אורגזמי. פרק זה יסייע לך לפתח מודעות גבוהה יותר לשינויים הפיזיולוגיים שלך בעודם מתרחשים בגופך תוך העוררות המינית. פרק זה יסייע לך לחוש באינטנסיביות רבה יותר את הריגושים הגופניים כשהם מתרחשים, ובכך להעניק לך כלים להארכת והעצמת העינוגים הללו.

הגעה לתחושה של הריגוש המיני שלך הנה תהליך מאוד חשוב אם רצונך להיות גבר מולטי אורגזמי. טיס טוב אינו יודע רק להטיס מטוס; טיס טוב מכיר היטב את המכניזמים השונים של המטוס לפני ולפנים. נגן וירטואוז אינו רק מנגן בכלי הנגינה שלו; לוירטואוז יש מגע ויחסים אינטימיים עם הכלי. כך גם בסקס. אין די בבעלות על אבר מין זכרי. עליך לשלוט היטב בניואנסים השונים של תגובותיך המיניות אם ברצונך ללמוד את הטכניקות המיוחדות שבפרקים הבאים ולשלוט באמנות המא"ג.

מהו בדיוק מיקוד הריגוש?

טכניקות מיקוד הריגוש הנן תרגילים חושניים מובנים שעוצבו על ידי תרפיסטים מיניים במטרה לעזור לגברים ולנשים להתרכז ב, ללמוד להעריך את, ולשלוט רגע אחר רגע בתהליך המגע, העוררות והשיחרור המיני. טכניקות מבוססות אלו מייצרות רמת מיודעות פיזיולוגית מינית המוליכות לשליטה מוחלטת במהלך שלבי העוררות, האורגזמה והפליטה.

אנו עומדים להשתמש בטכניקות מיקוד הריגוש במרבית התרגילים שלנו. אלו אינם אקטים סקסיים.  אלו הם דרכים נעימות של מעשי אהבה מענגים של יצירת מגע עם הפרטנר. העירור המיני אינו המטרה כאן. המטרה העיקרית שלך כאן היא ללמוד להעריך את הריגושים אותם אתה עומד לחוות.

מיקוד הריגוש "לוקח" אותך אל תוך גופך.

עבור אנשים רבים, המין  הינו מהלך יחסים המקבל נופך שיגרתי למדי. האם אינך מודאג מהעובדה שמשהו שהיה פעם כה טעון ומרגש איבד הרבה מהעוקץ? האם אינך עסוק תמיד בחפוש אחר פנטאזיות חדשות לשמור על האש בוערת? ובכן. מיקוד הריגוש עומד לשנות את כל זאת.

אני סבורה כי אחת הסיבות העיקריות שהמין איבד מהניצוצות היא העובדה שכולנו "רצים" במסלול, בתהליך. ככל שאני מודעת ומכירה את התחום, רוב האנשים פשוט חווים סקס במהירות מצערת רבה מידי.

נראה בעליל כי מרוב להיטותם של העוסקים במשגל להגיע לאורגזמה המיוחלת, הם מפסידים את כל אותם דברים נפלאים המתרחשים בגופם ובגוף הפרטנרים שלהם, לאורך התהליך.

אם אכן ברצונך לשנות את חיי המין שלך ליותר מרגשים ויותר מהנים ואירוטיים, לדעתי עליך בראש ובראשונה להפסיק לרוץ. וכאן היכן נכנס מיקוד הריגוש.

טכניקות מיקוד הריגוש מאיטות את הקצב שלך. הן לוקחות אותך אל תוך גופך וגופה של הפרטנרית שלך באופן שמן הסתם מעולם לא חוויתם קודם לכן. אני סבורה שפנטאזיות הן דבר נפלא, אך פנטאזיות נוטות להוציא אותנו מגופנו ומכניסות אותנו לתוך ראשינו. לעיתים לדעתי, זהו הכוון הלא נכון. אישית, אני סבורה כי מה שאנו זקוקים לו יותר מכל להעצמת החוויה המינית שלנו אינה רק עוד פנטאזיה אלא מנת גדושה יותר של ריאליה. מיקוד החושניות מספק את אותה ריאליה נדרשת. מיקוד החושניות ממקדת את תשומת הלב ואת האנרגיות שלך, ומאפשרת לך להכיר ולהעריך כל ניואנס אירוטי בתהליך העוררות שלך ושל בת הזוג שלך. לטעמי, זהו שיקוי האהבה האולטימטיבי.

שחק על פי הכללים.

לפני שאנחנו מתחילים עליך להכיר את שלושת מוקדי החושניות:

כלל 1: שים לב והתמקד היטב באיזורים המדוייקים בהם אתה נוגע או בהם נוגעים בך. השתדל להתמקד בהם ככל האפשר.

כלל 2: הישאר ב"כאן" וב"עכשיו". אל תחשוב על מה שקרה בשבוע שעבר, או מה עלול לקרות ביום ג` הבא. השתדל להתעלם מכל מה שאינו קורה ברגע זה ממש.

כלל 3: אל תלחיץ את עצמך. אם הנך פועל ביחד עם שותפה המנע מלהלחיץ גם אותה. מרפאים מיניים מכנים תופעה זו כ"יחסים הדדיים ללא דרישות" אני אכנה את תחושת מיקוד הריגוש כתרגילים "נטולי דרישות" או "חפים מכל לחץ". אין כאן ציונים, אין טוב ואין רע, לא נכון ולא שגוי, אלא רק לגעת וללטף ולהיות מלוטף.

הכנות לתרגילים.

מנקודה זו ואילך אני ממליצה לבצע את התרגילים שבספר זה בחדר נינוח חופשי מהטרדות. תזדקק למיטה נוחה (לביצוע תרגילי הסולו כורסה נוחה תתאים ביותר). תוכל להיעזר בכל סוג שמן לעיסוי גוף, שמן תינוקות, קרמים לעיסוי או כל חומר סיכה נעים אחר. הקפידו להשתמש בחומרים סיכוך שאינם מגרים רקמות עדינות כמו אברי מין נשיים למשל. מגבת נקיה בקרבת מקום תהיה שימושית מאוד. ואם הנכם משתמשים בקונדומים, טוב יהיה אם ימצאו בטווח הישג יד.

שימוש בשעון יתן שליטה טובה יותר על ניצול הזמן. אם ישנו טלפון בחדר, נתקו אותו. ילדים בבית יצטרכו להיות ישנים או בהשגחת שמרטף.  תאורת החדר תהיה עמומה בהתאם לאווירה ולהעדפותיכם אך איני ממליצה על מוסיקת רקע מכל סוג שהוא. עליכם להתרכז ככל האפשר בתחושות ובריגושים אותם אתם עומדים לחוות.

אילו הייתם מקבלים את הטיפול הזה במרפאתי היה הסידור זהה. אנו מספקים חדר שקט עם מיטה, חומרי סיכה. שעון. מגבת וכד`. אין צורך בכל אביזרים או ציוד נוסף.

לימוד ליטוף אברי המין

ישנן טכניקות מיקוד ריגוש שונות ורבות. אך לצורך הספר הזה עליך ללמוד אך ורק טכניקה אחת: טכניקת ליטוף האברים. ביכולתך ללמוד ליטוף מענג זה עם שותפה (תרגיל 4) או בעצמך (תרגיל 5). תזדקק לשעה עבור תרגיל 4 ולשלושים דקות עבור תרגיל מספר 5.

תרגיל מספר 4: מגע בגן העדן (בעזרת שותפה)

בתרגיל זה, שותף אחד ישחק את תפקיד הפעיל בעוד השותף השני את תפקיד הסביל. באמצע הזמן יוחלפו התפקידים כך שאף אחד לא יקופח.

הבה נניח כי האישה תשחק את התפקיד הסביל תחילה. הדבר הראשון שהיא צריכה לבצע הוא לשכב על גבה ולמצוא לה תנוחה נוחה לה ביותר. עליה לקחת את הזמן ולהירגע לגמרי.  התרגיל הזה אינו מתחיל לפני שהיא רגועה לגמרי.

כבעל התפקיד הפעיל, אתה תתחיל לאט לאט ללטף בשיא העדינות את פלג גופה הקדמי במשך כחמש עשרה דקות.

בשיטת הליטוף הזו אתה נוגע ממש בשיא העדינות ובקצב איטי ביותר ומתמקד ברגישות רבה מאוד באבריה המיניים. אם כי אין זאת אומרת שעליך ללטף רק את אברי המין שלה.

החל ללטף באמצעות אצבעותיך או בפיך, העבר אותם על פני הנרתיק מבחוץ ומבפנים. השתמש בהרבה חומרי סיכה, התמקד בריכוז רב באיזורים בהם אתה נוגע. שים לבך היטב למראם ולתחושתם.

תן לעצמך לשקוע בתחושות הללו, זכור כי זו חוויה נטולת דרישות או לחצים. אתה לא מלטף אותה כדי לגרום לה עונג או לעורר אותה.

אתה מלטף אותה כדי לגרום עונג לעצמך. זה נוטל את הלחצים ממנה וממך.

כל שעל השותפה שלך לעשות הוא לשכב במנוחה, להירגע, ולחוש את הריגושים שלה. עליה להישאר פאסיבית, עיניה עצומות. אל לה לזוז. אל לה לנסות להחזיר לך עינוג. עליה לא לדבר אלא אם אתה גורם לה אינוחות. כל שעליה לחוש הוא את המגע שלך. אם הוסחה תשומת לבה לרגע עליה לשוב לרוגע ולהתמקד באיזור אותו אתה מלטף.

אם לרגע אתה חש שגופה מתקשה, גע בירכה קלות, אות עבורה להירגע שוב. השתדל להישאר מרוכז וממוקד ככל האפשר, תוך שקיעה בנגיעה בה ובתחושות שזה גורם לך.

אם מחשבותיך נודדות לרגע, השתדל בעדינות לשוב לריכוז בליטופים. אין זה משנה כמה פעמים מחשבותיך תועות. כל מה שנחשב הוא שבכל פעם שאתה מבחין בנדידת הריכוז, אתה מחזיר את עצמך בחזרה לתרגול.

זוהי טכניקה נפלאה ללמוד להירגע ולהתחבר לרגשותיך ולתחושותיך. מטרתך היחידה היא להגיע למירב העונג שלך בעוד שותפתך אף היא מקבלת עונג במקביל. אם אתה מוצא את עצמך במהלך זה מכאני או משתעמם בליטוף, האט לרגע. רוב הסיכויים שאינך ממש חווה את הרגע.

טיפ שימושי: אם אתה מתחיל לגרות את דגדגנה של שותפתך, או מעורר אותה מינית בדרך זו או אחרת, היא תבחין בשינוי הגישה שלך. תפקידה הוא להישאר פסיבית ולא להגיב לכוונותיך בשום אופן. על כן אל תנסה לשנות את הכללים. היצמד לתכנית. כעת תורך. משעברו כעשרים דקות שלך בתפקיד הפעיל, אתה מוכן להחלפת תפקידים. (כמובן שאתם יכולים להמשיך בכך יותר מעשרים דקות). אך כעת אתה מקבל את התפקיד הסביל.

שכב על גבך בנוחיות, רגליך מושטות לפנים. הנח את ידיך לצידי גופך או הניחם מתחת לראשך. מרגע שאתה בתנוחה הנוחה לך השתדל לא לשנות תנוחה זו.

שותתך תבלה במשך עשים הדקות הקרובות בליטופי חלקי גופך הקדמיים, תתרכז בעיקר באברי מינך. אני ממליצה על שימוש בשמנים או חומרי סיכה אחרים. היא יכולה ללטף אותך תוך שימוש בידיה, בפיה או בשילוב שלהם.

תפקידך להישאר מרוכז במגעה, ובאופן שאתה חש אותו. אל תזוז ואל תדבר. תן לשותפתך לגלות את התחושה של המגע עם אבר המין וכיס האשכים שלך.

אין זה משנה אם אתה מקבל זיקפה או לאו. אבר רך צריך לחוש באותו אופן כמו אבר זקור אם כי בצורה שונה.

היא רק מתרכזת בתחושה של הנגיעה בך, ולא בריגוש המיני שלך (כמו גם לא בריגוש שלה). אם אתה מעורר מינית, חשוב מאוד להבין כי אין עליך לעשות שום דבר בקשר לכך.

כל שעליך לעשות הוא להנות מהתחושות של העוררות שלך.

טיפ שימושי: ודא כי שותפתך מבינה כי תפקידה אינו לעורר אותך מינית. כל שעליה לעשות הוא לגעת בך באופן שיגרום לך ולה לעונג.

אל תכווץ את שריר ה-PC במהלך תרגיל זה. אל תעצור את נשימותיך.  רק עצום עיניים, הירגע, והתרכז בליטופיה. אם אתה מתגרה ופולט, זה בסדר. תן לשותפתך לנגב אותך ולהמשיך בליטופיה. הדבר החשוב ביותר הוא שלא תכפה שום דבר.

אם שותפתך מבחינה כי אתה מתקשה ונלחץ, עליה לסמן לך בעדינות באמצעות טפיחה קלה על ירכך. הפעם היחידה בה אתה מדבר איתה הוא אם היא עושה דבר מה שמציק לך או גורם לך אי נוחות. אחרת, רק הירגע, הכנס לרגע ותן לעצמך להינות מהריגוש.

אם הנך חש היסחפות חזור לריכוז במקום בו שותפתך מלטפת אותך. אין משמעות למספר הפעמים בהן נסחפת. העיקר שתתאמן להחזיר את עצמך לריכוז ובחזרה לתוך הרגע.

אם אין לך שותפה, או אם אתה מעדיף לתרגל בעצמך, עדיין הריגוש מהליטוף העצמי הוא אדיר. חשוב לזכור כי  זה אינו תרגיל אוננות. זו רק דרך נוספת לחוות את עושר התחושות של הריגוש העצמי. פליטה אינה מטרה. אם היא מתרחשת, זה בסדר, אך אינך משתדל לגרום לה. מטרתך היא פשוט ליצר ולחוש כמה שיותר ריגושים מאברך.

תרגיל מספר 5: סופסוף לבדך (סולו)

שכב על גבך. עצום עיניך, והירגע ככל האפשר (יתכן שתעדיף לשבת על כורסה נוחה). השתמש בחומר סיכה בכמות נדרשת, גע לאיטיות בעצמך באופן מלטף. יתכן שתעדיף להתחיל במגע נעים בפטמותיך או בירכיך, שכן אלו איזורים רגישים למדי. כעת עבור בעדינות למבושיך. מרגע שאתה עובר לליטוף אבר המין שלך, אל תחל בתנועות אוננות. אל תנסה לגרות את עצמך.  גרום להנאה עצמית ובחן כל ליטוף באיזור הרגיש שלך. קח את הזמן.

זכור כי הדבר החשוב ביותר הוא להישאר ככל האפשר נינוח ורגיע ולהתרכז בכאן וכעת. אינך מנסה לעשות דבר פרט להנות מהריגושים. אם יש לך זיקפה, זה בסדר. אם אין, גם זה בסדר, אך עליך להמנע מלגרום לזיקפה. זהו תרגול נטול לחצים. כל שברצונך הוא להינות מעושר שבעירור העצמי שלך. אם מחשבותיך מתחילות לנדוד, חזור בעדינות לריכוז בחוויה המרגשת שאתה חווה ברגע זה. זה יכול לקרות מספר פעמים. וזה בסדר. אלא שעליך לחזור ולשוב לריכוז בתרגול.

טיפ שימושי:  אם עולות מחשבות בראשך כגון: "אני תוהה אם אני כבר קשה באמת" או "אני תוהה אם אני יכול לגרום לעצמי אורגזמה" או אז אתה חושב אודות הביצועים שלך. כלומר אתה נאבק ונלחץ בעצמך. הישאר בחוויה. זו מטרתך.

אני מציעה שתבצע את התרגיל הזה לפחות למשך עשרים דקות, אם לא יותר. שלושים דקות יחשבו אידיאליות. לעיתים בהיעדר שותפה, ישנה נטיה לזרז ענינים. זה מכשיל את מטרת התרגיל של מיקוד הריגוש. זכור כי הדגש הוא על החושניות ולא על סקסואליות. מספר גברים חשים מעט בעלי מודעות עצמית במהלך התרגיל הזה. זה בהחלט נורמלי, ביחוד אם אתה גבר שלא מרבה לאונן לעיתים תכופות או מי שמגלה נטיה לרוץ ולגמור מהר. אל חשש, תחושת האי נוחות תחלוף עם הזמן.

זהו בהחלט כיף, אך... הריגוש המיני של הליטופים מהנה מאוד. זו כבר סיבה מספקת ללמוד לתרגל אותו. מנקודה זו ואילך, כמעט כל תרגיל יתחיל ממצב של ליטופים אלה. זוהי כבר סיבה טובה נוספת ללמוד אותה. אך מדוע זה כל כך חשוב?

ליטוף ממוקד ומרגש של אברי המין מאפשר לך לשים לב לריגושיך ללא הסחת דעתך. הוא נותן לך להתרכז. הוא נותן לך להישאר במצב ה"כאן" ו"כעת". והוא מאפשר לך ולבת זוגך להיחלץ מהלחץ. עליך ללמוד לשלוט היטב בכל הדברים הללו כדי לשלוט באומנות המולטי אורגזמה הגברית.

אנו יכולים לשוחח ולשוחח אודות הרבה יתרונות של החושניות הממוקדת של ליטוף אברי המין. אך דרושה גם התנסות ורכישת נסיון כדי לחוש זאת. לכן הוספתי את התרגיל שלעיל. אז תהנו לכם, חיזרו על התרגיל כפי יכולתכם, אך זיכרו כי העונג אותו אתם חווים כעת הינו רק אחד מהבונוסים.

זקור וערני.

עליך תמיד לדעת היכן אתה נמצא כדי לדעת לאן פניך מועדות. למרבה הצער גברים רבים אינם מודעים במיוחד לתגובותיהם המיניות וברוב המקרים אינם ממש יודעים מהן תחושותיהם או מה בדיוק הם חווים ברגע נתון. הם יודעים כי משהו נעים מתרחש כרגע, אך אינם יודעים מהו אותו דבר נעים הלכה למעשה. הם מודעים לערותם המינית, זה ודאי, אך הם אינם נמצאים במגע ישיר עם חלקה העדין והמורכב יותר של תחושה זו. זו עכבה מגבילה מאוד לגבר וגם לבת זוגו.

פרק זה מלמד את הגבר כיצד לדעת מה קורה לגופו במהלך שלביה השונים של העוררות המינית. הוא ילמד להקשיב למה שגופו מספר לו, ומה לעשות עם האותות הללו בכדי למקסם את העונג שלו ואת עינוגה של בת הזוג שלו.

שאל את הגבר הממוצע "עד כמה את ער מינית?" ותשובתו תהיה "כן" או "לא". בקש אותו לתאר את עוררותו המינית ומה תהיה תשובתו? - לא הרבה יותר מכך. בקש מגבר מולטיאורגזמי  לתאר את עוררותו המינית ותתפתח כאן שיחה שונה מאוד.

גברים מולטיאורגזמיים הנם השליטים בעוררותם המינית. הם מכירים את הניואנסים של חוויותיהם הארוטיות ומטיבים לנצל את רגישותם בכדי להעצים ולהאריך את חוויתם זו. שאל גבר מולטיאורגזמי אודות עוררותו המינית ותקבל חמישה דפים לפחות של מלל ברווח יחיד. הוא עשוי לחבר אפילו שיר.

עוררות מינית הנה תהליך מאוד מורכב ומתוחכם. ישנן רמות שונות של עוררות מינית, כל רמה ומאפייניה ועוצמותיה הרגשיים, המגוון רחב ונע בין עדינות, עומק רב אך אין זה עניין של שחור ולבן אלא הרבה יותר קרוב לצבעי הקשת. ומה שנעשה כעת יהיה ללמוד לזהות ולהעריך את מנעד הצבעים והגוונים של אותה קשת ע"י לימוד השוני הדק והעדין בין הגוונים השונים.

מרגע שהגעת לרמות הריגושים השונים, תגיע לרמת יחסים אינטימית יותר עם גופך. וזה נעשה חשוב ביותר בעת שאתה מתחיל לעבוד עם גופך לקראת השגת המא"ג הראשונה שלך. אם אכן מא"ג היא מטרתך, היותך במצב עוררות אינה מספקת. עליך להיות במצב עוררות ומודע למצבך. הדבר דומה ללימוד הלחנת מוסיקה, זה נשמע כל כך טוב לאוזן אך קשה לכתיבה אלא אם אתה מכיר את כל התווים במנעד. ככל שאוזנך מתעדנת ורגישה כך מוטב לך. גם הצלילים החדים והשטוחים הם חשובים כי הם חלק מהמוסיקה.

בזמן שתסיים את התרגול שבפרק זה, תלמד לדעת את מגוון הרמות השונות של עוררותך כמו שהמלחין מכיר את תווי הנגינה. להקלת המשימה נבנה עבורך ציר עוררות אישי פרטי.

למד את ציר העוררות שלך.

ציר העוררות שלנו הולך להיות פשוט ביותר מתחיל באפס מסתיים בעשר, דרגה 1 היא רמת העוררות המינימאלית ודרגה 10 היא הגבוהה ביותר.

הבה נתחיל בדרגה 1, זהו קו ההתחלה שלך, איך מרגישים במצב זה? אתן לך דוגמה: זהו יום שבת אחר הצהריים ביום קיץ חם. בזה הרגע סיימת לאכול את ארוחת הצהריים ועולה בראשך רעיון לעשות כביסה. כלבך מאיץ בך לצאת לטיול שלו ומכוניתך נראית זוועתית זקוקה לשטיפה הגונה. נכון שאין לך שום מחשבה סקסית בראש ברגע זה? אין עליך שום מצב של עוררות מינית, ZERO, NADA.

מבין את המצב? בזה הרגע אתה בדרגת עוררות 1 בציר. כעת נקפוץ לדרגה 10.  זה קל. דרגה 10 זו אורגזמה, סוף הדרך! ענק!

כעת כל שנדרש הוא לבצע הגדרה של חלוקת דרגות ביניים בין 1 ל 10. דרגות 2 ו3 הנן המצבים העוקצניים בהם אתה חש בקצה האיבר שלך כאשר אתה מתחיל להתרגש מינית, יש משהו באוויר, שטחי אמנם אבל זה ישנו.

הדרגה הבאה היא דרגה 4 זוהי עוררות מינית ברמה נמוכה אך קבועה. זה יותר מעיקצוץ קל... אתה מרגיש נעים, עם זאת אתה יכול לחדול ולסגת ממצב זה ללא שום קושי. אבל מצב זה עומד להשתנות מיד. בדרגות 5 ו 6 זיקפתך יציבה ואתה כבר נמצא בתוך הענין. מרגע שאתה בדרגות אלה אתה כבר לא חושב על דרך נסיגה. אתה חש נעים מידי מכדי כך. בשעה שתגיע לדרגה 7 או 8, תחוש את הלמות הלב שלך ופניך ודאי יתאדמו. אם תיאלץ לדבר בשעה זו קולך ישמע כמו חסר נשימה. דרגה 9 היא מאוד נמרצת, אינך נמצא רחוק מהפסגה כעת... אתה קרוב לאורגזמה. בדרגה 9 העולם החיצוני נמצא מרוחק ממך, אין הרבה מה שיעצור בעדך.

מעט לפני דרגה 10 זו נקודה חיונית ביותר, הקרויה גם "נקודת האל חזור".  לעיתים גם נקראת הנקודה שלא ניתן להימנע ממנה עוד. יתכן שלא הכרת את המינוחים אך אני בטוחה שאתה מכיר היטב את המצב וההרגשה. זו הנקודה בה ברור לך כי אתה בדרך לאורגזמה. נקודת האל חזור מושגת דרך סדרת שינויים פיזיולוגיים בגופך, אך באופן סובייקטיבי היא מורגשת כנקודת מפנה.

מרגע שהגעת לנקודת האל חזור, אין דרך נסיגה. גופך כבר "מחויב" להגעה לאורגזמה זו. השמים יכולים ליפול, העולמות יכולים להתנגש, אך מבחינתך אין לכך משמעות. האירוע הגדול בדרך. בציר של הדרגות אתה נמצא כעת בדרגה 9.9 וזהו מספר שחיוני לזכור מהסיבות שיפורטו להלן.

האימון חיוני להתמקצעות ובכדי להשיג את התוצאה המקווה עליך להתאמן זו השיטה האמיתית היחידה להגיע לשליטה במערכת. דרך טובה להכיר בדרגה בה אתה נמצא במהלך העוררות המינית שלך היא להבחין בהבדל בין מצבך הנוכחי למצבך בדרגה הקודמת או לזו שבאה לאחר מכן. "איך חשים בדרגה 3?" אתה עשוי לשאול והתשובה היא "טיפה יותר גבוה מדרגה 2".

"כיצד אדע שאני בדרגה 7?" אתה עשוי לשאול, שכן אתה בודאי אחרי דרגה 5 או 6, אך טרם הגעת ל 8. זהו מצב לא ברור לכאורה אך אתה עומד להבין אותו בבירור לא עוד זמן רב.

אנא זכור כי הדרגות הללו כולן יחסיות זו לזו. חשוב לזכור כי בכל דרגה תחושה שונה. הדרגות האבסולוטיות היחידות הן 1, שאינה עוררות מינית כלל, 9.9 היא דרגת האל חזור ודרגה 10 שהיא האורגזמה. אל חשש אם דרגה 4 שלך היא דרגה 5 של אדם אחר, אין הגדרת דרגה 3 אבסולוטית או דרגה 6 תמציתית, כל מה שנחשב הן המצבים היחסיים שלך בעת עוררותך המינית, וזה כל מה שעליך לדעת.

שימוש במספרי דרגות לציון רמות של עוררות מינית עשוי להישמע טיפשי אך עלי לבקשך לקחת את השיטה הזו ברצינות רבה מאוד, כי אני עומדת להזכיר לך דרגות שונות שוב ושוב במהלך הלימוד והתרגול שלך. איני רוצה להישמע כמו מורתך בכתה ג` אך אם ברצונך לשלוט במערכת עליך לתרגל את דרגות העוררות המינית שלך.

טיפ: אנא בשום אופן אל תשתמש בדרגות העוררות שלך למדידת ביצועיך. דרגה 6 אינה "טובה" יותר מדרגה , 4 אינה פחותה מ 7, אלו הן פשוט דרגות שונות. אין כאן טוב או רע. אינך נמדד או נשפט על פיהן. המטרה היחידה היא להכיר באופן אינטימי יותר את השינויים החלים בגופך בעת העוררות המינית.

מה באשר לזיקפתך?

בודאי שמת לב כי לא אמרתי מילה אודות הזיקפה. מאוד מקובל בקרב גברים לאחד בין עוררות וזיקפה. אך הן אינן זהות ואינן אותו הדבר. עוררות מינית היא הרגשה.זו תחושת ריגוש סובייקטיבית העשויה להתחולל בגוף, אם כי היא מורגשת היטב באברי המין. זיקפה לעומת זאת, מתייחסת לקשיון של הפין. הזיקפה באופן אובייקטיבי ניתנת לאבחנה בשל היותה מושפעת ישרות מזרימת דם לפין.

אדם יכול לחוש עורות מינית בלתי רגילה ועדיין לא לחוות זיקפה. יתכן שחשת בכך אחרי לילה של אהבה סוערת כשבמחשבתך רצית עוד ועוד אך אברך כבר החליט לשבות.  או שמא קרה לך עם שותפה חדשה שהתישה אותך אך גם עצבנה אותך. קרו מקרים רבים לגברים שהגיעו לדרגת העוררות של האורגזמה אפילו ללא זיקפה.

יתכן שתגיע לזיקפה מלאה כבר בדרגת עוררות 4  יתכן שלא תגיע לזיקפה לפני דרגה 6, ויתכנו כמו אצל גברים רבים גם אצלך בכל פעם מצבים שונים בימים שונים. אין זה משנה כעת כי בשלב זה אין לנו עיסוק בזיקפה כלל. אנו מתרכזים כעת בדרגת העוררות המינית בשלב זה. כפי שבודאי למדת מנסיונך האישי, יש למחשבה האינטנסיבית על זיקפה השפעה הפוכה ובלתי רצויה עליה. ומאידך כאשר אתה מניח לזיקפה במחשבתך, היא שבה הביתה... לכן אל תחשוב עליה וכעת כל שעליך לעשות הוא להתרכז בדרגות שלך.

כיצד להגיע לשיא?

בכדי לסייע לך לתרגל את דרגות העוררות המינית שלך, אלמד אותך כיצד להגיע לשיא. הגעה לשיא פרושה להתעורר מינית לדרגה בציר העוררות המינית ולתת לה לסגת מיד בחזרה. לדוגמה, אתה עשוי להיות בדרגת עוררות מינית 6, ואז לתת לה לצנוח בחזרה, זו הגעה לשיא דרגה 6. כך גם לדרגה 9 ובחזרה. אנא זכור אנו דנים כעת בעוררות מינית ולא בזיקפה.

זהו תהליך שונה מנסיון לשמור על דרגת עוררות מינית מסוימת נתונה, זהו תהליך הקרוי "שמירת רמה" לשמור על רמה נלמד בפרק הבא.

אם אתה מתקשה או מוצא שהתרגיל הזה מתסכל אותך בהתחלה, אל תדאג, רבים הגברים הצריכים מספר חזרות ותרגולים נישנים לפני שהם משיגים את התוצאה המקווה. אם אתה מתרגל בעזרתה של שותפה, המשוב שלה עשוי לעזור מאוד שכן הניסיון האובייקטיבי שלה איתך יהיה שונה בדרגות השונות, הסבר לה כי תצפיותיה חשובות לך ורצויות.

תרגיל 6 אורך 15 עד 20 דקות ואינו מחייב שותפה. תרגיל 7 מתבצע עם שותפה ואורך מעט יותר זמן.

תרגיל 6: טיפוס האוורסט (סולו)

כאן שוב עליך לשכב או לשבת בנוחיות רבה מאוד. השתמש בחומרי סיכה מרח את ידך ואת הפין שלך.

מה שעליך לבצע כעת הוא ליטוף כשם שלמדת בתרגיל מספר 5. בזמנך החופשי הגע למה שהתרגלת להגדיר כדרגת עוררות 4.

זהו מצב בו עברת את שלב העיקצוצים למצב בו אתה חש ריגוש יציב וקבוע, זכור אינך מאונן כעת, אתה רק מתלטף.

בהגיעך לדרגה 4 עצור את הגירוי ונשום נשימה עמוקה... נשימה עמוקה ואיטית מאוד. בחן את שריר ה- PC שלך, את שרירי המותניים והירכיים כדי לוודא שהם נינוחים לגמרי. טוב מאוד! כעת הנח לעוררותך לצנוח לדרגה 2, קח את הזמן. בזה הרגע הגעת לשיא 4 הראשון שלך.

ברגע שהגעת לדרגה 2 שלך, לטף את עצמך שוב, כעת נסה לטפס לדרגה 6, יתכן שתזדקק למעט יותר מהירות בליטופיך כדי להגיע לדרגה גבוהה זו.

זה מצוין, ברגע שהגעת לדרגה 6, חדל להתלטף, נשום נשימה עמוקה ואיטית שוב ותן לעוררותך לרדת לדרגה 4. ודא שכל שריריך רפויים שוב. מצויין! הגעת לשיא שלך בדרגת עוררות 6.

אתה עומד לחזור על התרגיל הזה במהלך 15-20 הדקות הבאות ואתה מתבקש להגיע לשיאים בדרגה 4, בדרגה 6, בדרגה 7, בדרגה 8 ובדרגה 9 שהיה הנקודה האחרונה שלפני נקודת האל חזור. חשוב שבכל שיא תעצור את הריגוש שלך, תרגע, תיקח נשימה עמוקה ותוודא שכל שריריך רפויים. הקפד תמיד לסגת בדרגה אחת לפחות עדיף שתיים לאחר כל שיא.

טיפ: השתדל שלא להתקדם לדרגות גבוהות במהירות רבה למשל מדרגה 3 לדרגה 8, אתה משתדל להאריך את משכי וזמני העוררות שלך לסדרת שיאים בהדרגה. תאור גראפי של השיאים שלך צריך להיראות "גלים" ולא "סיכות".

אל תאיץ בשיאים, כל מחזור לשיא וממנו צריך להמשך בין 4 לחמש דקות. הארך אותם. תן להם להיבנות בהדרגה ואיטיות והתענג בכל דרגה. ככל שתעלה למעלה הדרגות יקשה עליך להירגע מהן, דרך טובה אחת להירגע היא לנשום עמוק יותר בכל דרגה. אם הגעת למצב בו אתה מגיע לשפיכה, לך על זה. או לחילופין הפסק את התרגול לאחר הגעה לארבעה או חמישה שיאים ואם לא הגעת לשיאים 8 ו 9 בפעם הראשונה זה בסדר, תגיע אליהם בתרגול נוסף.

לבסוף תגיע למצב בו אתה מסוגל להביא את עצמך לשיאים בדרגות הגבוהות. אין זה יעד קשה להשגה כשתתרגל למלוא התהליך של ההגעה לשיאים. באמצעות חזרות תלמד לזהות ולהרגיש בנוח בדרגות השונות שלך. לא תאמין באיזו קלות תוכל להבחין כבר בדרגות ביניים כגון 8, 8.5, 9 ו- 9.5. דבר אודות ידיעתך את גופך! רגישויותיך לדרגות העוררות השונות של גופך יעשו את הדרך שלך למא"ג "קלי קלות".

תרגיל 7: שיא בשניים (בעזרת שותפה)

האם תרצה להתאמן להגיע לשיא עם שותפתך? הנה הדרך כיצד לעשות זאת. תחילה עליך לשכב על גבך, לעצום את עיניך, ולהרגיש מאוד נינוח. שותפתך תתחיל את התרגיל באמצעות ליטופים עדינים וממוקדים בפין שלך. עליה לעשות כן בנעימות, לאיטה, ולהתרכז בעונג שלה. היא יכולה להשתמש בידיה, פיה, או בשילוב שלהם. כל שעליך לעשות הוא להתמקד בעונג שלך ובמה שאתה חש.

כך נמנעים הלחצים משניכם. ברגע שהתחילה ללטף אותך עליה לומר לך: "בעודי מלטפת אותך, תן לי לדעת מתי הגעת לדרגת עוררות 4 שלך". אין זה משנה כמה זמן ייקח הדבר, התענג על כל רגע. כל שעליך לומר הוא פשוט "4", ואז שותפתך תחדל ללטף.

בדוק את שריריך, ודא שהם רפויים. נשום נשימה עמוקה ותן לעוררותך לצנוח דרגה אחת או שתיים, בהגיעך לדרגה הרצויה, תן לשותפתך סימן מוסכם מראש, שהיא יכולה לשוב לעורר אותך שוב. טוב לקבוע סימן מוסכם מראש כמו הנהון, הנפת אגודל וכיו"ב.

על שותפתך להתחיל שוב לעורר אותך באיטיות ובהתמקדות. היא שוב תאמר לך "אמור לי מתי הגעת לדרגה 6"  למד ליהנות מהגירויים עד להגעה לדרגה 6.

קח את הזמן, ובהגיעך לדרגה 6, ידע אותה בקולך: "שש". היא תחדל מידית לגרות אותך לפחות למשך כמה שניות. נשום עמוק, ודא שכל שריריך רפויים ותן לעצמך לרדת בשתי דרגות. בהגיעך לדרגה הרצויה וכשתחוש שאתה מוכן להמשיך, תן לה את הסימן המוסכם.

המשיך בשיטה זו, נסה להגיע לדרגה 7, לדרגה 8, ולדרגות 9 ו10 אם אפשר. אתה יכול לדלג על דרגה אחת אם אתה מרגיש כך. בהתאם להרגשתך אתה יכול להחליט אם ברצונך להגיע כל הדרך עד לאורגזמה ולא עצור את התרגול בדרגה 8 או בדרגה הרצויה לך.

החשוב מכל הוא שלא תלחיץ את עצמך. אין זה משנה לאיזו דרגה גבוהה אתה מצליח להגיע בשלב זה, כל שחשוב הוא שאתה לומד להאזין לגופך. אם ברצונך להישאר בדרגה נמוכה למשך זמן מה או שברצונך להגיע עד לדרגה 10 ולשלב האורגזמה, גם זה בסדר גמור. חשוב שתדע שהכל תלוי בך בלבד. עליך לשאול את עצמך "לאן אני רוצה להגיע היום?" זכור שהכל הוא למען עינוגך.

אם תשקיע ברצינות את הזמן הדרוש תוכל להאריך את משך התרגיל הזה לשעה בערך. כדי להעניק  גם לשותפתך חוויה נעימה יותר תוכל להתחיל את התרגיל על ידי עינוגה באברי המין שלה תחילה. ואם היא רוצה גם היא יכולה ללמוד להגיע לשיאים שלה.

טיפ: אנא זכור כי קיימת בהחלט אפשרות ל"שבור שיאים" ואם הגעת לשלולה או יותר שיאים גבוהים ביותר בתרגול אחד, תגלה שאתה לא יכול להגיע לשפיכה. אל תיבהל ואל תפנה לשרותי החירום. לא עשית שום דבר לא נכון. אני מכנה תופעה זו "שחיקת הפין". זה עשוי לחוש מוזר, אך תופעה זו אינה נמשכת לאורך זמן ממושך, כל שעליך לעשות הוא לעצור את התרגול למשך כעשר דקות והכל ישוב לתיקנו.

הלאה ולמעלה?

בסיומו  המוצלח של התרגיל הזה מספר פעמים, תחוש כבר שליטה רבה יותר בעוררותך המינית וזהו שלב מאוד חשוב. אם שותפתך עזרה לך בתרגול גם היא תלמד ותחוש יותר טוב את רגישויות גופך באופן אינטימי יותר. ככל שתלמד היא את השיאים שלך כך תוכל להיות מעורבת טוב יותר בהמשך וזה יעשה את העניין מהנה יותר לשניכם. 

התאמן בתרגילים הללו כמה שיותר עד להגעה לשליטה נוחה בדרגות השונות שלך. זכור כי הגעה לאורגזמה אינה המטרה. אל תרגיש שעליך להגיע לאורגזמה בכל פעם שאתה מתרגל. חוש את התרגול בכל פעם ואם אתה רוצה להגיע לאורגזמה, תן לה לקרות.

אם אינך חש צורך, אל תדחוף לכך. כמו כן אין מה לרוץ בתרגילים אלה, רק כי אתה רוצה להגיע ל"פינאלה". כל שאתה עושה הוא לבנות את הבסיס שחייב להיות יציב ומצק, אז קח את הזמן הדרוש, עוד לא הרבה זמן תגיע לגג.

ברגע שלמדת את סקאלת הדרגות שלך אתה מוכן להמשיך לפרק הבא, בעוד ישנם מי שירצו לרוץ קדימה יהיו מי שיעדיפו להשתהות מעט. ואם אתה חש כיף להישאר בפרק זה זמן נוסף, הרגש חופשי להישאר ולהמשיך לשכלל ולעדן את הרגישויות שלך. אחרי הכל, לעולם לא תוכל להיות יותר מדי ער לעוררות המינית שלך,

רק דע כי יש עוד הרבה בפרק הבא.       

טיל4
מנהל/ת הפורום
מנהל/ת הפורום
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 11 July 2006
מדינה: Israel
נשלח בתאריך: 24 April 2008 בשעה 12:15 | IP רשוּם צטט את טיל4

איציק יקר,

ניסיתי, באמת ניסיתי, לקרוא הכל, ואף להגיב, אבל התייאשתי בשלב כלשהו. כמה מלל... ככה בונים ספר שלם ממאמר שיכול היה להיות קצר וממצה, ואולי, אולי אף מועיל במשהו למישהו. והסיום הוא "יש עוד הרבה בפרק הבא"! אוי, לא!

בני

MIKI8
מנהל/ת הפורום
מנהל/ת הפורום
סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 06 April 2006
נשלח בתאריך: 24 April 2008 בשעה 23:48 | IP רשוּם צטט את MIKI8

אני רק ראיתי את האורך - גמרתי...את התשוקה לקרוא

לב32

הצטרף / הצטרפה: 10 October 2010
נשלח בתאריך: 10 October 2010 בשעה 01:14 | IP רשוּם צטט את לב32

?נהניתי,תרתי משמע. מה המקור של הספר ואיך אפשר להשיג אותו

תודה.Tongue

חזרה לתחילת העמוד הראה לב32's פרופיל חפש הודעות אחרות של לב32

gila k

סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 24 September 2007
נשלח בתאריך: 19 October 2010 בשעה 16:54 | IP רשוּם צטט את gila k

מה זאת אומרת התעייפתם מלקרוא?

יאללה תתחילו לכווץ!

מגע של קסם

סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 05 April 2011
נשלח בתאריך: 05 April 2011 בשעה 14:50 | IP רשוּם צטט את מגע של קסם

איפה אפשר לקנות את הספר? או לקרוא יותר?
תודה

שוקולד

סמל אישי

הצטרף / הצטרפה: 19 October 2007
נשלח בתאריך: 07 April 2011 בשעה 00:28 | IP רשוּם צטט את שוקולד

היי לכם,

מצטערת, ארוך מידי, לא הצלחתי לסיים, לא יכולה להגיב...

גברי8888

הצטרף / הצטרפה: 17 October 2010
נשלח בתאריך: 23 October 2012 בשעה 12:46 | IP רשוּם צטט את גברי8888

במרכז מעסה בכיר,רב תחומי עם תושעת שרות גבוהה.

www.vipmassage.co.il  משנת 1996  0522958156

במגוון טכניקות רפואיות וכלליות.לאיזון ושחרור הגוף.לרענון,הנאה ופינוק.

אם ברצונך להגיב לנושא זה עליך קודם התחברות
אם אינך רשום/ה כבר עליך להרשם

שליחת תגובהשליחת נושא חדש
גרסת הדפסה גרסת הדפסה

קפיצה לפורום
אינך יכול/ה לשלוח נושאים חדשים בפורום זה
אינך יכול/ה להגיב לנושאים בפורום זה
אינך יכול/ה למחוק את הודעותיך ותגוביך בפורום זה
אינך יכול/ה לערוך את הודעותיך ותגובותיך בפורום זה
אינך יכול/ה לצור סקרים בפורום זה
אינך יכול/ה להצביע בסקרים בפורום זה